Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Udziały w sieci restauracji

Szukam inwestora: Gastronomia, lokale, Usługi - inne

Opis oferty


Znana szczecińska marka Ziemniak i Spółka® poszukuje inwestora.

Proponujemy zakup 46% udziałów za kwotę 3 958 760zł netto. Jest to proporcjonalny procent wartości wyceny firmy która wynosi 8 606 000. Celem pozyskania inwestora jest rozwój sieci franczyzowej w Polsce a docelowo także w innych krajach Unii Europejskiej (prowadzimy zaawansowane rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami w Berlinie).

Na sprzedaż udziały w świetnie prosperującej sieci czterech restauracji, marka rozpoznawalna w województwie zachodniopomorskim, na rynku od sierpnia 2015 roku.

Firma z ogromnymi perspektywami, posiadamy nietuzinkowe produkty, obecnie największa w Polsce sieć tego typu. Zatrudnionych w czasach sprzed pandemii blisko 60 osób. Proponujemy rozwój biznesu na skalę co najmniej krajową w doskonałej atmosferze profesjonalizmu oraz wzajemnego szacunku. Posiadamy w sumie 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu gastronomią.

Oferujemy szczegółowy biznesplan oraz atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji. Posiadamy profesjonalną wycenę przedsiębiorstwa przeprowadzoną przez niezależną spółkę.

Największą wartość oferty stanowi jednak wizja firmy, innowacyjność produktu i potencjał rozwoju.
Marka posiada 2 właścicieli, przyjaciół znających się od kilkunastu lat. Osoby bezkonfliktowe, pozytywne oraz posiadające spójną wizję rozwoju i funkcjonowania biznesu.
Prowadzimy skrupulatne zarządzanie finansami, złożone programy kontrolujące koszty operacyjne, koszty personelu, pozostałe koszty prowadzenia firmy i wskaźniki rentowności utrzymywane stosownie do założeń rozwoju.

Najlepsze lokalizacje restauracji, lokale o dużych powierzchniach, jeden przy rogu Deptaku Bogusława oraz ulicy Jagiellońskiej przy samej fontannie o powierzchni 350m2 + 2 duże ogródki w okresie wiosennym i letnim. Kolejny lokal o powierzchni 390m2 w pasażu handlowym Helios na prawobrzeżu Szczecina, z własnym niezależnym wejściem, trzeci lokal przy ul. Dworcowej 19, niedaleko bramy portowej o powierzchni blisko 180m2 i ostatni lokal w strefie food-court w Galerii Kaskada. Lokale wyposażone i funkcjonujące, posiadające duże i atrakcyjne kąciki dla dzieci. Doinwestowane kuchnie, wydajne systemy wentylacji i klimatyzacji, zainwestowano dotychczas wiele milionów złotych.

Rozwinięty system dostaw do domów i firm, jeden z najwyższych wolumenów dostaw na rodzimym rynku. Marka przygotowana pod sprzedaż franczyzy, trwają rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami na terenie całego kraju. Przygotowany wzór listu intencyjnego, umowy franczyzowej i draft podręcznika operacyjnego dla franczyzobiorców.
Znak towarowy naszych restauracji i nazwa są zastrzeżone w urzędzie patentowym.

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz niską rotację pracowników dzięki wypracowanym procedurom rekrutacji a także utrzymywania i dbania o relacje z zespołem. Większość zatrudnionych osób pracuje w firmie od kilku lat.
Majątek firmy stanowi także duży profil na Facebooku posiadający kilkanaście tysięcy polubień, świetne opinie na stronie Google dla każdego z lokali. Potężna strona internetowa gotowa obsługiwać kilkadziesiąt lokali z możliwością zamówień online.

W 2018 roku nasze restaurację otrzymały markę „Zrobione w Szczecinie” jest to wyróżnienie przyznane nam przez Prezydenta Szczecina za innowacyjne usługi gastronomiczne.

Wszystkie lokale przed pandemią generowały wzrost obrotów rok do roku. W okresie po pierwszej fali pandemii także osiągnęliśmy rekordowe przychody całej sieci związane z otwarciem nowego lokalu – które pogorszyły się tylko i wyłącznie z powodu nadejścia drugiej fali.
Wszystkie dania w pełni kontrolowane, wydawane wg. ściśle wypracowanych procedur, receptur i gramatur co zapewnia świetne wyniki finansowe i wysoką rentowność firmy.

Z największą przyjemnością zaprezentujemy potencjalnemu inwestorowi firmę w obecnej kondycji oraz jej wizję rozwoju na spotkaniu na żywo.

inwestycja sieć restauracjiinwestycja w gastronomięudziały w restauracjiinwestor gastronomiaszukam inwestora gastronomiaposzukujemy inwestorasprzedam udziały restauracja

Podobne oferty


Świnoujście 2 domy do adaptacji - rozbudowy

3 600 000 zł zachodniopomorskie, Wolin
aktualizacja: 08.05.2021

Szukam inwestora: Gastronomia, lokale, Nieruchomości komercyjne, Turystyka, hotele

Dwa domy sprzedawane łącznie: 1 budynek od ulicy - do remontu, pow. działki 186m2, parter ok. 120...

osiedle z marinądom weselnystacja ładowania sam.

3 600 000 zł zachodniopomorskie, Wolin
aktualizacja: 08.05.2021

Nowy kompleks gastronomiczny nad morzem

500 000 zł zachodniopomorskie, Dziwnów
aktualizacja: 06.05.2021

Szukam inwestora: Gastronomia, lokale

Poszukuję Inwestora lub czynnego Wspólnika - Nowy Kompleks Gastronomiczny zlokalizowany w Parku 50m od Plaży. Planowanie otwarcie...

restauracjamorzeinwestycja nad morzemszukam inwestorafastfoodszybki zwrot kapitału

500 000 zł zachodniopomorskie, Dziwnów
aktualizacja: 06.05.2021

Sprzedam wzór użytkowy - grill węglowy z nadmuchem

160 000 zł małopolskie, Miechów
aktualizacja: 03.05.2021

Szukam inwestora: Gastronomia, lokale, Technologia, innowacje, Projektowanie, wzornictwo

Przedmiotem sprzedaży jest Grill węglowy z nadmuchem - prototyp oraz prawa autorskie (wzór użytkowy). Grill węglowy z...

grill węglowywzór użytkowy

160 000 zł małopolskie, Miechów
aktualizacja: 03.05.2021

Obiekt gastronomiczno – hotelowy, sala balowa

śląskie
aktualizacja: 03.05.2021

Szukam inwestora: Gastronomia, lokale

Poszukujemy wspólnika lub inwestora, aby wybudować obiekt gastronomiczno – hotelowy z salą taneczną przeznaczoną na organizację przyjęć okolicznościowych, konferencji. Mamy pomysł, teren, projekt i zezwolenie...

inwestor do hoteluinwestycja w hotelgastronomiainwestycja hotelowa śląsknieruchomość turystycznanieruchomości komercyjne

śląskie
aktualizacja: 03.05.2021

Gastronomia, obiady domowe, sprawdzony pomysł.

70 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 01.05.2021

Szukam inwestora: Gastronomia, lokale

Szukam osoby z kapitałem 65.000 -70.000 zł do otworzenia lokalu obiadów domowych na terenie Warszawy. Lokal powinien być usytuowany z dała od centrum. ( mam...

gastronomiaobiadyobiady domowe

70 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 01.05.2021
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2021 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję