Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Odstąpię restaurację w centrum Gliwic

Sprzedam firmę: Gastronomia, lokale

Opis oferty


Odstąpię restaurację w ścisłym centrum Gliwic.
Lokal cieszy się wśród klientów bardzo dobrą opinią, tworzącą niepowtarzalny klimat. Restauracja trzykrotnie została zaproszona do prestiżowego festiwalu Restaurant Week - festiwal najlepszych restauracji w Polsce i miejsca w każdej edycji znikają w przeciągu dwóch dni.
Sama restauracja składa się z 2 sal, bankietowej oraz głównej sali restauracyjnej, baru letniego i bardzo dużego dwu-poziomowego ogródka.
Sala bankietowa pomieści do 50 osób, posiada własny bar oraz toalety. Dzięki doskonałym węzłom komunikacyjnym wydanie dań przebiega szybko i sprawnie. Na sali bankietowej znajdują się trzy klimatyzatory, dzięki którym przy najwyższych temperaturach można bezproblemowo utrzymać komfortowe warunki. Sala bankietowa wyposażona jest w system nagłośnienia dzięki, któremu bez większego przygotowania można przeprowadzać wydarzenia każdego typu - od urodzin po szkolenia firmowe. Dostęp do Wi-Fi. Rezerwacje na salę bankietową sięgają do roku 2019.
Na salę główną składa się część górna która mieści do 20 osób, bar oraz część dolna, łączna liczba miejsc siedzących wacha się pomiędzy 40 a 45, w zależności od ułożenia stolików.
Dwie toalety w osobnym pomieszczeniu, męską oraz damską w której znajduje się kącik dla najmłodszych (przewijak, kremy, pampersy itp.)
Oprócz magazynów które musi posiadać każda restauracja tj. magazyn suchy, do obróbki mięs itp. do lokalu przynależą 3 duże magazyny. Dwa w kamienicy oraz jeden przy ogrodzie.
Ogródek posiada w obecnej chwili 64 miejsca siedzące, ale bez problemu można wygenerować dodatkowych kilkanaście miejsc. Na górnej części znajduje się bardzo duży grill w kształcie lokomotywy który potrafi w okresie letnim sprostać pełnemu obłożeniu ogródka, a w połączeniu z „muzyką na żywo" tworzy klimat który jest nie do wykonania w innym lokalu w centrum miasta.
Przebywając na ogrodzie klimat, który tworzy to miejsce jest nie do powtórzenia, nie czuje się tego iż przebywa się w samym centrum.
Na ogrodzie znajdują się nowe zestawy meblowe (palety i poduszki), a samo otoczenie jest iście bajkowe, zabytkowy mur obrośnięty przepięknym winobluszczem trójklapkowym.
Restaurację odstępujemy z pełnym wyposażeniem baru (ekspresy ciśnieniowe, jeden dwu-grupowy, blender, wyciskarkę do soku, szkło, porcelana itp.)
W pełni wyposażoną kuchnię w piec konwekcyjno - parowy, frytownicę, kuchenki gazowe, blaty ze stali nierdzewnej oraz mniejsze niezbędne przyrządy kuchenne takie jak garnki, patelnie itp. Pełną dokumentację hccp. Dzięki doskonałemu wyciągowi na kuchni (dwa okapy) zarówno na sali bankietowej jaki i na części restauracyjnej zapachy nie są w żaden sposób uciążliwe dla gości, a jedynie delikatnie zachęcają.
W wyposażenie wchodzi również w pełni działający monitoring, komputer, system kasowy pos, stronę www. oraz fanpage na portalu społecznościowym facebook, mail firmowy, "know-how", bazę klientów m.in. z strefy ekonomicznej w Gliwicach, oraz „zeszyt rezerwacji" na który składają się cateringi wigilijne, imprezy okolicznościowe oraz ruch indywidualny.

Każda prosperująca restauracja wymaga obecności właścicieli w lokalu, a ja ze względu na narodziny dziecka nie jestem w stanie spełnić tego warunku dlatego jestem zmuszona z wielkim żalem odstąpić restauracjęm, w którą włożyliśmy mnóstwo serca oraz energii.


Podobne oferty


Obiekt restauracyjno-hotelowy na Olszówce

Sprzedam firmę: Gastronomia, lokale

Na sprzedaż obiekt restauracyjno-hotelowy o powierzchni użytkowej ok. 1089 mkw w prestiżowej lokalizacji na Olszówce w Bielsku-Białej...

1 900 000 zł śląskie, Bielsko-Biała
aktualizacja: 13.02.2018

Odstąpię lokal gastronomiczny - bistro

Sprzedam firmę: Gastronomia, lokale

Działający i przynoszący zysk lokal gastronomiczny typu bistro w centrum Katowic. Doskonała lokalizacja, sąsiedztwo Akademii Wychowania Fizycznego...

45 000 zł śląskie, Katowice
aktualizacja: 09.02.2018

Sprzedam restaurację sushi Katowice

Sprzedam firmę: Gastronomia, lokale

Pilnie sprzedam: markę, logo, bazę klientów, strony www, facebook, nr. kontaktowe, know-how, wyposażenie i sprzęt.Miesięcznie realizujemy około...

120 000 zł śląskie, Katowice
aktualizacja: 05.02.2018

Sprzedamy restaurację w Cieszynie

Sprzedam firmę: Gastronomia, lokale

Sprzedamy bardzo dobrze prosperującą restaurację w centrum Cieszyna .Lokal posiada wszystkie odbiory, pozwolenia i koncesje. Na chwilę...

180 000 zł śląskie, Cieszyn
aktualizacja: 25.01.2018

Odstąpię punkt gastronomiczny w centrum Katowic

Sprzedam firmę: Gastronomia, lokale

Odstąpię punkt gastronomiczny w centrum Katowic, należący do dynamicznie rozwijającej się sieci franczyzowej. Markę charakteryzuje innowacyjny, cieszący się popularnością produkt oraz niskie koszty stałe. Istnieje...

śląskie, Katowice
aktualizacja: 23.01.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję