Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Przetarg na sprzedaż od synddyka dom z działka Józefosław

Szukam inwestora: Nieruchomości komercyjne

Opis oferty


Obwieszczenie

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. akt X GUp 16/16 zaprasza do składania ofert w drodze sprzedaży z wolnej ręki na zakup własności następujących nieruchomości:

1/ własność nieruchomości gruntowej , położonej w Józefosławiu , gmina Piaseczno , powiat piaseczyński , ul. Ogrodowa 13 , stanowiącej działkę o nr ew. 19/89 , obręb 0019 Józefosław , jedn. ewid 5 Piaseczno , o pow.300 m2 , zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 133,60 m2 , objętej księgą wieczystą o nr WA5M/00426870/3,

2/udział we współwłasności nieruchomości gruntowej w wysokości 2/12 , zabudowanej drogą wewnętrzną i altanką śmietnikową , stanowiącą działkę gruntu o nr ew. nr 19/90 , obręb 0019 Józefosław , jedn. ewid. 5 Piaseczno , o pow. 399 m2 , objętej księgą wieczystą o nr WA5M/00426534/6.

Cena wywoławcza wynosi 485 000 zł/ słownie: czterysta osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych/.

Wadium w wysokości 24 215 zł /słownie: dwadzieścia cztery tysiące dwieście piętnaście złotych/, należy wpłacić na rach. Bankowy: Paweł Szarek w upadłości nr 28 1090 2590 0000 0001 3222 5625 do dnia 30.12.2016 r.

Zainteresowani winni składać oferty w nieprzekraczającym terminie

do 30.12. 2016 r. osobiście lub za pośrednictwem poczty /decyduje data stempla pocztowego/ do Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego ul. Kasprowicza 68 lok.52 , 01-949 Warszawa.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 04.01. 2017 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego o godz.12.00.

Szczegółowe warunki sprzedaży, wgląd do operatów szacunkowych dostępne są w Kancelarii ul. Kasprowicza 68 lok.52 w Warszawie w godz. 9-17 oraz na stronie kancelarii

Podobne oferty


Sprzedam piękną nieruchomość w pobliżu Warszawy

4 200 000 zł mazowieckie, Łochów
aktualizacja: 27.08.2026

Szukam inwestora: Nieruchomości komercyjne

Sprzedam piękną nieruchomość, o powierzchni 570m na działce 7000m2. Ta nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych. Idealna na hotel, spa, rezydencję. Położona w pięknym miejscu. Jest...

nieruchomość komercyjnainwestycja nieruchmośćinwestycja w nieruchomość

4 200 000 zł mazowieckie, Łochów
aktualizacja: 27.08.2026

400 zł/m2 działka 3500m2, dom 155m2, hala 600m2 k/Warszawy

1 700 000 zł mazowieckie, Wymysły
aktualizacja: 10.08.2026

Szukam inwestora: Nieruchomości komercyjne, Inna branża, Logistyka

Działka 3500m2, dom 155m2, hala 600m2, 45 km od ścisłego centrum Warszawy. Nieruchomość z wyraźnym podziałem na...

modlinkomercyjneinwestycja w siedliskologistykamodlin komercyjnenieruchomość komercyjnanowy dwór mazowiecki

1 700 000 zł mazowieckie, Wymysły
aktualizacja: 10.08.2026

Dochodowa kamienica po renowacji w Bolesławcu.

6 500 000 zł dolnośląskie, Bolesławiec
aktualizacja: 31.08.2026

Szukam inwestora: Nieruchomości komercyjne

W ofercie sprzedaży prezentujemy odnowioną kamienicę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w doskonałej lokalizacji w Bolesławcu przy...

dochodowa kamienicasprzedam kamienicęinwestycja w kamienicęsprzedam dochodową kamienicę

6 500 000 zł dolnośląskie, Bolesławiec
aktualizacja: 31.08.2026

Działka inwestycyjna z masztem i nadajnikami bts

600 000 zł lubuskie, Zielona Góra
aktualizacja: 31.08.2026

Szukam inwestora: Nieruchomości komercyjne

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 113/11 przy ul. Stary Kisielin-Przemysłowa w Zielonej Górze Wyjątkowa oferta dla inwestora...

działka inwestycyjnagrunt inwestycyjnynieruchomość inwestycyjnanieruchomość komercyjnadziałka komercyjnasprzedam działkę komercyjną

600 000 zł lubuskie, Zielona Góra
aktualizacja: 31.08.2026

Sprzedaż budynku w trakcie realizacji pow tarnowski Łękawka

3 500 000 zł małopolskie, Łękawka
aktualizacja: 25.08.2026

Szukam inwestora: Nieruchomości komercyjne

Zapraszamy do oglądania nieruchomości inwestycyjnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Z dużym potencjałem. Obiekt w stanie deweloperskim. Łękawka...

dom weselnyhotelpensjonat spa

3 500 000 zł małopolskie, Łękawka
aktualizacja: 25.08.2026
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2026 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję