Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Firma usługowa z sektora beauty – studio tatuażu w Krakowie sprzedam

Sprzedam firmę: Usługi - inne

Opis oferty


Na sprzedaż firma usługowa z sektora Beauty – studio tatuażu w Krakowie.

Działalność prowadzona w formie spółki z o.o., od 08/2022, jest aktywnym płatnikiem podatku Vat.

Biznes w pełni wyposażony, udekorowany, aktualnie działający, do przejęcia z podwykonawcami, nie wymagający żadnych nakładów finansowych, podmiot nie posiada żadnych zaległych płatności, wszystkie zobowiązania podatkowe na bieżąco regulowane.

Studio tatuażu ok. 86m2 znajduje się na 1p. kamienicy w ścisłym centrum Krakowa, na które składają się: dwie sale tatuażowe (6 stanowisk po 3 na sale, możliwość dowolnego przearanżowania), duża recepcja z poczekalnią dla Klientów oraz miejscem dla Artystów na prowadzenie konsultacji (około 25m2), łazienka (około 7m2), zaplecze socjalne wraz z meblami kuchennymi, lodówką, dobrej klasy ekspresem do kawy, szafkami socjalnymi i tym podobnym (około 7m2), balkon dla personelu Studia, oraz mały schowek (ok. 2m2) za balkonem. Nad chodnikiem zamontowany świecący kaseton reklamowy (uzyskane wszystkie pozwolenia od architektury miejskiej, opłacony do 04/2024, z możliwością przedłużenia na kolejne lata bez ponownego przechodzenia przez procedury pozwoleń).

W kamienicy 2 lata temu został przeprowadzony generalny remont (m. in. wymiana stolarki okiennej, gładzie, odnowienie parkietów oraz instalacji). Ogrzewanie nowo zamontowanym, wydajnym piecem gazowym.

Przychody netto za ostatnie 6 miesięcy: ok. 350 tyś zł.
Przychody netto od 01.01.2023: ok. 560 tyś zł.

Aktualna marżowość: około 25-30% (możliwość zwiększenia w perspektywie czasu). Marżowość na tym poziomie wyłącznie z wykonywaniem prac przez podwykonawców, w przypadku nabycia przez Artystę i wykonywania tatuażu własnoręcznie oprócz podwykonawców, marżowość znacznie wzrasta.

Koszty stałe na niskim poziomie – wynegocjowana umowa najmu powierzchni na bardzo preferencyjnych warunkach (w związku z pomocą w pracach remontowych), umowa do końca 07/2024, z prawem wypowiedzenia wyłącznie ze strony najemcy za 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, po 07/2024 umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia z obu stron (brak intencji wypowiedzenia ze strony właściciela – zamieszkałego w innym mieście na stałe).

Firma posiada rozwinięte konto na Instagramie: 2,5+ tyś obserwujących, facebooku, oraz świetne opinie google (300+ prawdziwych opinii od klientów, brak oceny poniżej 5). Social media oraz opinie google w pełni weryfikowalne po spotkaniu i przedstawieniu intencji zakupowych. Zostały także wykonane prace nad pozycjonowaniem wizytówki google w zakresie najczęściej wyszukiwanych fraz. Firma posiada historię przeprowadzonych kampanii w Social media oraz Google ads.

Sprzedaż w całości, wraz z pełnym wyposażeniem, know-how, marką, kontaktami do hurtowni wraz z wynegocjowanymi rabatami, potencjalną możliwością przejęcia Artystów (na ten moment brak przedstawionej informacji Artystom, w związku z bieżącym funkcjonowaniem Studia).

Biznes idealny dla: osoby wykonującej zawód tatuażysty/z branży Beauty (możliwość dołączenia innych usług) lub osoby z wiedzą z zakresu marketingu lub osoby chcącej uzyskać dochód pasywny przy zatrudnieniu doświadczonego managera Studia.

Z informacji, które posiadamy, na bieżącą chwilę dostępny jest także do wynajmu od tych samych właścicieli inny lokal w tej kamienicy około 100m2 – idealna okazja dla osoby chcącej stworzyć synergię pomiędzy studiem tatuażu, a innym biznesem z branży Beauty, które będą posiadały wspólne grono zainteresowanych Klientów.

Całkowita dokumentacja księgowa, prowadzona przez zewnętrzne biuro rachunkowe, do uzyskania w celu uwiarygodnienia wyników Spółki (po spotkaniu i przedstawieniu intencji zakupowych).

Sprzedaż spółki w formie sprzedaży udziałów (2x50%).

Cena: 200 000 zł.

Proszę o kontakt w celu umówienia rozmowy, po rozmowie możliwość spotkania na żywo. Prosimy o kontakt wyłącznie przez poważne osoby zainteresowane

studio tatuażustudio tatuazubeautygabinet kosmetycznybarberbarbershoptatuaż

Podobne oferty


Agencja ochrony z Krakowa - sprzedam

3 800 000 zł małopolskie, Kraków
aktualizacja: 24.11.2023

Sprzedam firmę: Usługi - inne

Sprzedam spółkę działającą ponad 30 lat na ternie Krakowa i okolic posiadającą koncesję mswia zajmującą się ochroną fizyczną oraz monitoringiem z wraz z własnymi grupami...

agencja ochronysprzedam agencję ochronysprzedam biznes

3 800 000 zł małopolskie, Kraków
aktualizacja: 24.11.2023

Sprzedam salon spa w Tarnowie

199 000 zł małopolskie, Tarnów
aktualizacja: 03.10.2023

Sprzedam firmę: Usługi - inne

Oferuję na sprzedaż działający biznes. Nasza lokalizacja to centrum Tarnowa. W cenie jest w pełni wyposażone spa,...

salon spasprzedam salon spasprzedam biznes

199 000 zł małopolskie, Tarnów
aktualizacja: 03.10.2023

Sprzedam klinikę medycyny estetycznej

300 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 27.11.2023

Sprzedam firmę: Usługi - inne

Sprzedamy dobrze prosperującą Klinikę Medycyny Estetycznej położoną w samym centrum miasta przy ul. Walońskiej 19. *Lokalizacja* Klinika...

medycynabiznes medycznyusługi medyczneklinika medycyny estetycznejsprzedam klinikę medyczną

300 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 27.11.2023

Sprzedam biznes, odstąpię salon kosmetyczny

60 000 zł dolnośląskie, Lubin
aktualizacja: 22.11.2023

Sprzedam firmę: Usługi - inne

Odsprzedam salon kosmetyczny prężnie działający od kilku lat na rynku z rozpoznawalnym logo, same pozytywne opinie. Sprzedam gotowy biznes z dużą bazą klientek, funpage na...

sprzedam salonsalon kosmetycznysprzedam biznes

60 000 zł dolnośląskie, Lubin
aktualizacja: 22.11.2023

Nieruchomość po działalności gospodarczej

700 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 21.11.2023

Sprzedam firmę: Usługi - inne

Nieruchomość po działalności gospodarczej (zagłębie miedziowe - Huta miedzi itd). 14 arów + zabudowania 450 na wspólnym...

nieruchomość gospodarczanieruchomość pod działalnośćnieruchomość inwestycyjnanieruchomość komercyjnanieruchomość działalność

700 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 21.11.2023
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2023 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję