Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Hurtownia biżuterii i półproduktów ze złota

Franchising: Internet, Produkcja - inne, Inna branża

Wybrane lokalizacje


  • Szczecin
  • Warszawa
  • Poznań
  • Kraków
  • Katowice
  • Bielsko-Biała
  • Wrocław

Opis oferty


Innowacyjny i dochodowy interes, więcej niż franczyza; nowoczesny model biznesowy dostosowany do dzisiejszych warunków sprzedaży internetowej i potrzeb rynkowych konsumenta. Know-how i gotowa platforma sprzedaży hurtowej i detalicznej biżuterii, półproduktów ze złota i opakowań do sprzedaży biżuterii. Brak konkurencji na rynku. Zastrzeżona marka produktu Gold GF®. Zainteresowanych współpracą: w Polsce dwie franczyzy i za granicą po dwie (Austria, Belgia, Holandia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy).
Od franczyzobiorcy lub kooperanta wymagana jest wiarygodność wynikająca z braku wpisów do rejestrów karnych i zadłużeń.
Bardzo niski wkład finansowy w stosunku do przewidywanych przychodów poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań marketingu sprzedaży a gwarantujących także brak strat związany z zainwestowaniem kapitału w towar czy bezprocentowe wsparcie finansowe Waszej inwestycji. Inwestując 50000 zł, zarządzasz i dysponujesz towarami o wielokrotnej wartości. Brak ryzyka związanego z inwestycją finansową w towar czy infrastrukturę biznesu. W ramach programu zapewniamy gotowy sklep internetowy do sprzedaży hurtowej i detalicznej na szybkim profesjonalnym serwerze; na początku asortyment nie mniej jak 800 pozycji, docelowo 3500 pozycji. Towar może być także sprzedawany na zasadzie Dropshipping, czyli poprzez bezpośrednią dostawę od producenta, czyli z naszej firmy Gold GF ltd lub naszego oddziału w danym kraju do Waszego klienta. Internetowy dostęp do programu umożliwiającego zamawianie produktów robionych na zamówienie np. pierścionki, obrączki lub kamienie szlachetne. Markę towaru rozpoznawalną na całym świecie Gold GF ®. Bezpłatne certyfikowanie wyrobów z kamieniami szlachetnymi i kamieni szlachetnych sprzedawanych w ramach franczyzy.
Hurtowania i sklep internetowy, otrzymujesz w pakiecie franczyzy. Pełne wsparcie jak sprzedawać online i w realizacji sprzedaży.
Zainteresowany nie musi być ukierunkowany zawodowo w tej branży czy mieć doświadczenie: Wsparcia i wszelka pomocy w uruchomieniu i prowadzeniu biznesu; np. w pierwszej fazie zdalnie wystawimy towar na portalach i pomożemy w obsłudze klienta. Jeśli niezbędne, wówczas bezpłatne szkolenie online i 100 % wsparcie w obsłudze sprzedaży na Allegro, Amazon, eBay czy Hurtowni na platformie Presta shop, czy szkolenie obsługi programu BaseLinker. Łatwość i szybkość w uruchomieniu przedsięwzięcia.
Wkład finansowy 40 000 lub więcej w zależności, jaki stan początkowy magazynu chcemy posiadać. Wymagania strukturalne do prowadzenia hurtowni to 5 m kw powierzchni w pomieszczeniu lub małe pomieszczenie i dostęp do internetu. Wyposażenie niezbędne do przechowywania towaru i prowadzenia sprzedaży dostarczamy w ramach franczyzy. Wyposażenie jeśli nie zostanie zniszczone fizycznie może zostać zwrócone jeśli franczyzobiorca zechce rozwiązać umowę. Takie same warunki dotyczą towaru z wyjątkiem produktów zamawianych na indywidualne zamówienia jak na przykład grawerowanie czy inne dodatkowe obrabianie regularnego produktu.

sprzedam hurtownięhurtownia na sprzedaż

Podobne oferty


Platforma kulturalno- muzyczna o innowacyjnym działaniu

120 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 30.10.2023

Szukam inwestora: Internet

Poszukuję inwestora, który sfinansuje stworzenie platformy internetowo - sprzedażowej z branży muzycznej. Jako specjalista PR i e-commerce zapewniam opiekę merytoryczną nad pracami wdrożeniowymi oraz odpowiednim...

120 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 30.10.2023

Sprzedam domenę internetową

250 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 27.11.2023

Szukam inwestora: Internet

Mam do zaoferowania domenę internetową kalkulatornotarialny wraz z działając stroną www. Rocznie strona ma ponad 100.000 unikalnych...

sprzedam domenę internetowądomena internetowa

250 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 27.11.2023

Sprzedam rentowny sklep internetowy

39 000 zł wielkopolskie
aktualizacja: 25.11.2023

Szukam inwestora: Internet, Meble, wyposażenie

Do sprzedaży rentowny sklep internetowy działający w branży dziecięcej od 7 lat. Sklep ma znakomitą domenę i...

sprzedam sklep internetowysprzedam gotowy boznesszukam inwestorarentowna firmadochodowy biznesszukam kapitału

39 000 zł wielkopolskie
aktualizacja: 25.11.2023

Sprzedam sklep internetowy - piżamy damskie z asortymentem

80 000 zł zachodniopomorskie, Szczecin
aktualizacja: 22.11.2023

Sprzedam firmę: Internet, Odzież, włókiennictwo, Moda

Na sprzedaż posiadam sklep internetowy. Sklep działa na rynku już około trzech lat. Jest to sklep z...

sklep internetowyecommercesprzedam biznessprzedam sklep internet

80 000 zł zachodniopomorskie, Szczecin
aktualizacja: 22.11.2023
249 000 zł wielkopolskie
aktualizacja: 18.11.2023
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2023 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję