Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Innowacyjny marketplace pracy tymczasowej | potencjał 200 mln pln

Szukam inwestora: Informatyka, Internet, Inna branża

Opis oferty


To innowacyjny marketplace pracy tymczasowej, który zapewnia szybki personel dla firm oraz elastyczne oferty pracy dorywczej dla uczniów i studentów.

Dzięki pełnej automatyzacji procesów system działa praktycznie bez udziału człowieka, dzięki czemu jesteśmy zdecydowanie najszybszym i najtańszym miejscem pozyskania pracowników tymczasowych. Niezwykła technologia pozwala na całkowicie bezobsługową rekrutację w ciągu kilku godzin od dodania ogłoszenia w Panelu Pracodawcy. Unikalny algorytm platformy samodzielnie wybiera najlepszego pracownika spośród aplikujących, biorąc pod uwagę ich kompetencje, oceny z poprzednich zleceń, dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz specjalne kwalifikacje wymagane do objęcia danego stanowiska (np. znajomość języków, prawo jazdy, książeczka sanepidowska).

Sprawdzony model biznesowy – zweryfikowany przez niemiecką firmę Zenjob, która w ciągu kilku lat otrzymała ponad 100 milionów euro finansowania od renomowanych funduszy inwestycyjnych (finansowanie equity w zamian za udziały). Ostatnia runda €45M została przeprowadzona na przełomie lutego i marca 2022. Obecnie Zenjob rozpoczął ekspansję w Holandii oraz w Wielkiej Brytanii.
Wielkość rynku pracy tymczasowej dla osób do 26 roku życia wynosił w Polsce 2,26 mld zł w 2020 roku. Przy minimalnym założeniu objęcia 10% rynku potencjał przekracza 200 mln zł. Realnie jednak można pozyskać znacznie wyższy procent rynku, ze względu na brak alternatywnych aplikacji i bezpośredniej konkurencji.

Platforma jest nowością w Polsce i oferuje przejrzyste korzyści:

* Dla firm – jest to możliwość zorganizowania personelu nawet w kilka godzin, co rozwiązuje problem ciągłego wahania zapotrzebowania na pracowników. Oferujemy najatrakcyjniejsze stawki na rynku - już od 23,64 zł + vat za godzinę wykonanej pracy, bez jakichkolwiek kosztów początkowych. Nasi klienci cenią sobie również wygodę, tak jak po dodaniu ogłoszenia w Panelu Pracodawcy to platforma zajmuje się całym procesem rekrutacyjnym i rozliczeniowym pracownika, a Pracodawca jedynie otrzymuje fakturę raz w tygodniu za faktycznie przepracowany czas.

* Dla studentów i uczniów – jest to zupełnie nowa aplikacja gromadząca wszystkie elastyczne oferty pracy w dowolnych terminach. Dla naszych Pracowników ważna jest niezależność oraz dostęp do ofert z różnych branż, dzięki czemu mogą złapać nowe doświadczenia i nauczyć się nowych rzeczy. Nasze motto brzmi „Pracuj gdzie chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz – Ty decydujesz.”.

Na polskim rynku nie ma odpowiednika i nie ma bezpośredniej konkurencji dla naszej aplikacji. Obecnie jesteśmy obecni w 4 miastach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań), posiadamy niemal 9500 zarejestrowanych studentów i około 650 zarejestrowanych firm.

Platforma jest przygotowana do skalowania. Głównym celem jest osiągnięcie płynności poprzez pozyskanie odpowiedniej ilości Firm oraz Studentów w danych miastach i ekspansja na kolejne miasta. Mamy opracowane najskuteczniejsze kanały pozyskania użytkowników.

Szukamy inwestora, który stanie się częścią projektu i wesprze go finansowo w ogólnopolskiej ekspansji. Następnie będziemy mieli możliwość pozyskania finansowania od funduszy inwestycyjnych na międzynarodową ekspansję (gdzie również można częściowo wyjść z inwestycji), co również można uczynić z własnych środków, lecz w nieco wolniejszym tempie.

Pierwszym modelem współpracy jest objęcie 20% udziałów jako podwyższenie kapitału zakładowego spółki (inwestycja) w kwocie 450 000 zł.
Drugim wariantem jest zakup pakietu większościowego (51% udziałów) za kwotę 450 000 zł, plus podwyższenie wartości kapitału zakładowego w kwocie 450 000 zł.

Unikalność naszej platformy doceniły renomowane wydawnictwa, m.in. Dziennik Rzeczpospolita, PulsHR, Money. pl, Gazeta Wyborcza.

Jest to ostatni moment, aby stać się częścią projektu z ogromnym potencjałem i dużą przyszłością.

technologiaunikalny algorytmaplikacjainwestorinwestycja w aplikacjęmarketplaceszukam inwestora

Podobne oferty


Szukam inwestora do "globalnej" aplikacji mobilnej

500 000 zł podkarpackie
aktualizacja: 24.05.2024

Szukam inwestora: Informatyka, Internet, Rozrywka, sport, kultura

Wymyśliłem oraz opracowałem wstępny projekt aplikacji służącej większości społeczeństwu. Dotyczy ona sektoru sportowego oraz branży rekreacyjnej. Opowiedziałem o tym pomyśle swoim najbliższym i przyjacielom -...

szukam inwestorainwestycjainwestor aplikacja mobilnainwestor do aplikacji

500 000 zł podkarpackie
aktualizacja: 24.05.2024

Szukamy inwestora - system e-commerce B2B / B2C omnichannel

500 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 21.05.2024

Szukam inwestora: Informatyka, Internet

Rozwijamy startup w branży e-commerce - system do obsługi wielokanałowej sprzedaży poprzez: - sklepy internetowe B2B /...

inwestorstart-upstartupecommercesklepyinternetowebiznesonlineinternet

500 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 21.05.2024

Aplikacja mobilna do zarabiania

100 000 zł lubelskie, Lublin
aktualizacja: 20.05.2024

Szukam inwestora: Informatyka

Poszukuję inwestora do projektu aplikacji mobilnej służącej na zarabianiu pieniędzy poprzez oglądanie reklam/wypełnianie ankiet bądź granie w...

aplikacjaaplikacja mobilnazarabianie

100 000 zł lubelskie, Lublin
aktualizacja: 20.05.2024

Szukam inwestora/wspólnika do rozwijania istniejącej już apl...

100 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 20.05.2024

Szukam inwestora: Informatyka

Szukamy inwestora lub wspólnika, który chciałby razem z nami rozwijać już istniejącą aplikację mobilną społeczno-randkową. Aplikacja jest...

szukam inwestoraszukam wspólnikawspólnikinwestor

100 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 20.05.2024

Aplikacjia społecznościowo-fotograficzna specjalizująca się...

30 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 20.05.2024

Szukam inwestora: Informatyka, Marketing, reklama

Szukam inwestora/inwestorki i partnera/partnerki do wprowadzenia aplikacji społecznościowo-fotograficznej specjalizującej się w makro. Najchętniej kogoś kto zna się...

appmobilefotosocialmediamakromacrophoto

30 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 20.05.2024
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2024 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję