Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Do sprzedania spółka z branży handlowej z nieskazitelną historią 30 letnią

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Rozrywka, sport, kultura, Inna branża

Opis oferty


Oferta sprzedaży biznesu, 100%.

Spółka posiada 2 udziałowców posiadających po 50% udziałów.
Spółka została wystawiona na sprzedaż ze względu na chęć przejścia właścicieli w stan spoczynku /wiek emerytalny/ oraz chęć przekazania dobrze działającą spółkę z perspektywami, osobom, które potrafiłyby wykorzystać jej potencjał.

Spółka zajmuje się hurtowym importem towaru z Chin i sprzedażą produktów w Polsce od 1990 roku.

Firma posiada bogatą bazę klientów zarówno w Polsce jak i poza nią.

Spółka dysponuje dużym budynkiem magazynowo - biurowym oraz samochodami.

Budynek 2 piętrowy /ok. 2700 m2/ składa się z magazynów, biur, garażu z kanałem, domku o pow. ok 80 m2 oraz placu parkingowego. Dodatkowo z nieruchomością graniczy z działką będąca własnością spółki odgrodzona z możliwością zabudowy, której powierzchnia wynosi ok. 14a, będąca aktualnie parkingiem dla maszyn budowlanych.

Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, zarówno dla transportu lekkiego jak i ciężkiego w dzielnicy przemysłowej miasta Bielsko-Biała. Położona jest w biznesowej strefie pod miastem, dzielnica Wapienica.

Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana pod kątem aut osobowych jak i dostawczych z ładownością do 24t. Wyjazd bezpośrednio na obwodnicę Bielska powoduje dogodny bezproblemowy wyjazd, jak i dojazd dla ew. dostaw towarów. W sąsiedztwie znajduje się lotnisko sportowe, komenda straży pożarnej, producent sprzętu snowboardowego oraz inne liczne firmy zlokalizowane wokół lokalnego biznesu.

Do budynku przynależy duży parking mogący pomieścić ponad 20 samochodów. W tylnej części magazynu została dobudowana rampa wyładowcza, a w samym budynku znajduje się dźwig towarowy, pomagający w przemieszczanie towarów na 1 piętro magazynu. W budynku znajduje się także wysoki garaż z wysoką bramą wjazdową oraz kanałem. Cały budynek dzięki umiejscowieniu schodów prowadzących na każde z pięter, można podzielić na kilka niezależnych kondygnacji czy też powierzchni pod różne biznesy. Dolny magazyn dzięki ognioodpornej bramie grodziowej także można podzielić na dwa mniejsze magazyny.

Pomieszczenia znajdujące się w części biurowej na 2 drugim piętrze budynku, można zagospodarować wg własnych upodobań, włącznie z przeróbkami. Budynek jest budowany w taki sposób, aby jakiekolwiek przeróbki, np. zwiększające ilość okien, nie stwarzały problemów. Pomieszczenia biurowe były wykończone w wysokim standardzie z wykorzystaniem luster, wysokiej jakości mebli oraz płytek podłogowych i wykładzin.

Cały budynek jest przygotowany do natychmiastowego przystosowania pod nowego właściciela, który może całą nieruchomości podzielić nawet pod 5 różnych firm, z czego każda będzie posiadać swoje niezależne wejście.

Spółka działa i prowadzi handel bieżący. Zamówienia są składane do fabryk w Chinach poprzez agentów. W związku z długim okresem współpracy, spółka posiada bardzo dobre warunki handlowe oraz
kredyt kupiecki, który nigdy nie był przez 30 lat nadwyrężony. Spółka posiadała kredyty, które były spłacane regularnie w terminach wyznaczonych. Firma nie posiada zaległości skarbowych, ani wobec zakładu ubezpieczeń społecznych.
Firma może podjąć się innej działalności, zmienić branżę jak również oferować różnego rodzaju usługi.

W przypadku przejęcia spółki, istnieje możliwość sukcesywnego wdrażania oraz przedstawienia nowych właścicieli, kontrahentom z Chin.

Wszystkich poważnie zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy w celu umówienia ewentualnego spotkania, czy też z zapytaniem o więcej szczegółów, które aktualnie nie zostały podane.

Powodem sprzedaży jak już zostało napisane wcześniej jest przejście w stan spoczynku. Nie podajemy żadnych danych finansowych ani urzędowych przed podpisaniem umowy o zachowaniu poufności.

Cena za 100% udziałów w Spółce Matce wraz z nieruchomością to 4.900.000 zł z możliwością negocjacji.

Za oferty pokrycia kosztów zakupu kredytem zaciągniętym na Spółkę z góry dziękuję.

Proszę tylko o poważne oferty,

sprzedaż spółkispółka handlowa sprzedamsprzedam spółkęnieruchomość komercyjnahurtowniasprzedam firmę handlowąsprzedaż biznesu

Podobne oferty


Delikatesy

2 452 000 zł śląskie, Żarnowiec
aktualizacja: 28.09.2022

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Spożywczy

Na sprzedaż funkcjonujący sklep spożywczo - przemysłowy (Franczyza) w województwie śląskim, powiat zawierciański. Stan techniczny budynku bardzo...

sprzedam delikatesysprzedam sklepsprzedam firmę handel

2 452 000 zł śląskie, Żarnowiec
aktualizacja: 28.09.2022

Sprzedam funkcjonujący i kompletny browar - bez długów

9 900 092 zł śląskie, Rzuchów
aktualizacja: 21.09.2022

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Produkcja - inne, Spożywczy

Sprzedam funkcjonujący browar rzemieślniczy- niezadłużoną i działającą spółkę. Spółka posiada działkę (2300 m2), na której została wybudowana...

browarbrowar rzemieślniczyspółka na sprzedażsprzedam browarsprzedam przedsiębiorstwosprzedaż przedsiębiorstwasprzedaż biznesu

9 900 092 zł śląskie, Rzuchów
aktualizacja: 21.09.2022
mazowieckie
aktualizacja: 03.10.2022

Firma wysyłkowa i sklep interetowy do sprzedania, Floryda

1 900 000 zł zagranica
aktualizacja: 01.10.2022

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Internet, Usługi - inne

Zalozona 30 lat temu w Sarasocie na Florydzie, dochodowa firma wysylkowa zajmujaca sie sprzedaza produktow o charakterze...

firma wysyłkowabiznes floryda

1 900 000 zł zagranica
aktualizacja: 01.10.2022

Sprzedam zorganizowane przedsiębiorstwo z branży spożywczej...

2 950 000 zł łódzkie
aktualizacja: 29.09.2022

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Spożywczy

Przedstawiam ofertę zakupu zorganizowanego przedsiębiorstwa w postaci działającego zakładu mięsnego zlokalizowanego w województwie łódzkim z ponad 200...

sprzedam zakład mięsnysprzedam przedsiębiorstwosprzedam hurtownie mięsasprzedam masarniesprzedaż firmysprzedaż biznesu

2 950 000 zł łódzkie
aktualizacja: 29.09.2022
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2022 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję