Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Szukam inwestora. Projekt IT: agregacja danych, automatyzacja sprzedazy, analityka (Big Data)

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Opis oferty


Jesteśmy zespołem specjalistów z branży IT (sprzedaż projektowa, konsulting biznesowy, usługi doradcze i sprzedażowe, projektowanie aplikacji, marketing B2B).

Obecnie rozwijamy nowy własny projekt - autorską aplikację Cloud SaaS – system do agregacji i konfiguracji rozwiązań projektowych IT (serwery, macierze, wi-fi, backup) z funkcją automatyzacji sprzedaży (Lead Generation) oraz zaawansowaną analityką danych (Big Data).

Projekt w swojej innowacyjności rozwiązuje problemy związane z rozproszonymi i nieaktualnymi danymi, potrzebą regularnego budowania sprzedaży przez firmy IT oraz brakiem dokładnej analityki danej, która pokazuje trendy i przewiduje przyszłe potrzeby w zakresie informatyzacji firm (wirtualizacja, chmura, usługi, sztuczna inteligencja).
Produkt obecnie jest działającym prototypem, dostępnym do testów on-line.

Na cel projektu przeprowadziliśmy własne badania mające na celu zweryfikować technologię i funkcje rozwiązania w ponad 100 firmach w Polsce. Badanie potwierdziło chęć korzystania i płacenia za dostęp do platformy.

Projekt był weryfikowany zarówno w obszarach technicznych jak i biznesowych przez fundusze inwestycyjne, specjalistów z branży czy firmy konsultingowe.

Model biznesowy zakłada wejście na rynek Polski (2018) oraz ekspansję na rynki zagraniczne (UE w pierwszej kolejności). Przewaga konkurencyjna oparta będzie na własnych algorytmach importu i aktualizacji danych, analizy statystycznej oraz sztucznej inteligencji.

Szukamy inwestorów (firm, osób fizycznych) zainteresowanych branżami takimi jak: technologie i innowacje IT, doradztwo, analityka danych, automatyka, marketing czy elektronika. Poza inwestycją kapitałową (finansowanie dalszych prac programistycznych, budowy baz, przygotowania wersji beta i pierwszej sprzedaży) szukamy także wsparcia merytorycznego, doradczego, technicznego (zasoby informatyczne) oraz kontaktów na rynku polskim i zagranicznych (UE).

Możliwa forma inwestycji to objęcie udziałów w spółce i/lub poprzez kredytowanie.

Twórcy projektu:
Grzegorz Wilk – lider i pomysłodawca projektu, odpowiedzialny za koncepcję, sprzedaż i budowę biznesu
Maciej Chmielowski – specjalista w zakresie projektowania systemów, odpowiedzialny za stronę technologiczną projektu

Zachęcamy do kontaktu. Zainteresowanym osobom podeślemy materiały informacyjne (prospekt inwestycyjny, Pitch Deck - w tym opis technologii, analizę finansową, roadmapa działań) a także możemy udostępnić wersję demo do testów.

Podobne oferty


Stojaki rowerowe, wieszaki na narty i snowboardy

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Szukam inwestora, partnera do uruchomienia produkcji, lub sprzedam projekt - parkometry rowerowe i wieszaki na narty i snowboardy zapinane na klucz. Projekt chroniony prawami autorskimi

100 000 zł
aktualizacja: 14.01.2019

Energetyka, bigaz, gaz ziemny, produkcja pradu

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Koncepcja układu urządzeń elektrowni opartej o spalanie biogazu (ewentualnie gazu konwencjonalnego) ze sprawnością znacznie wyższą niż obecne 50-55% (dla układu gazowo parowego). Mój pomysł mógł...

aktualizacja: 19.12.2018

Szukam inwestora - aplikacja dla kadry managerskiej

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Poszukuję inwestora zainteresowanego budową aplikacji dla kadry managerskiej. Ciekawe rozwiązanie służące szybkiemu dostępowi do managerów niskiego i wysokiego szczebla. Proste w działaniu rozwiązanie, którego nie...

inwestor do aplikacjiszukam wspólnika

70 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 17.01.2019

Szukam inwestora - gotowa i działająca aplikacja web. branż...

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Flotea to firma technologiczna - zbudowaliśmy dwie usługi dla przewoźników i pasażerów szukających przewozu. Jak to działa?...

inwestor do aplikacjiinwestor do firmyinwestycja

1 000 000 zł śląskie, Cieszyn
aktualizacja: 10.01.2019

Pomysł na aplikację motoryzacyjno-ubezpieczeniową

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Dzięki dobrym obserwacją otaczającym mnie wydarzenia zauważyłem nie zagospodarowaną technologiczną nisze, w której jest więcej niż 75% polaków, jest potencjalnym klientem tej aplikacji. Sama aplikacja...

pomysł na biznesinwestor do aplikacji

dolnośląskie
aktualizacja: 04.01.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2019 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję