Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Portal do handlu produktami cyfrowymi

Sprzedam firmę: Informatyka

Opis oferty


Allvago, to międzynarodowy serwis pośredniczący w sprzedaży produktów cyfrowych, takich jak fotografie, grafiki czy modele 3D. Serwis ten, wyróżnia się na tle konkurencji dostępnymi funkcjonalnościami oraz możliwością zakupu pojedynczych zdjęć (bez przymusu zakupu całych pakietów). Opiera się on na rozbudowanym silniku oraz na modułach, dostosowanych do bieżących potrzeb.

Allvago, to serwis tworzony z sercem i pasją. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczynić go jak najdoskonalszym. Słuchaliśmy rad fotografów oraz specjalistów z branży stockowej i wprowadzaliśmy je po to, by serwis ten spełniał wszelkie oczekiwania. Efektem tego, jest osiągnięcie czegoś wspaniałego. Zgromadziliśmy w ciągu zaledwie roku, bazę ponad 80 tys. plików cyfrowych najwyższej jakości. W dalszym ciągu nowi użytkownicy dodają swoje prace. Mamy do sprawdzenia kolejne kilkadziesiąt tysięcy nowych plików. Serwis ciągle gna do przodu, zyskując kolejnych użytkowników, wnoszących do Allvago nowe treści oraz kolejnych kupujących, zainteresowanych konkurencyjnymi cenami.

Serwis tego typu, wymaga jednak w swojej początkowej fazie odpowiedniego zwrócenia na siebie uwagi ze strony odbiorców, do czego niezbędne są liczne działania marketingowe, a te wymagają nakładu środków. Większość naszych środków, zostało przeznaczonych na rozbudowę serwisu i niestety nie starczy ich na odpowiednie rozreklamowanie portalu. Nie chcielibyśmy jednak, aby tak prosperujący serwis obumarł. Między innymi właśnie dlatego, chcielibyśmy oddać go w czyjeś ręce. W związku z tym, poszukujemy ambitnych ludzi, którzy pragnęliby dokończyć nasze dzieło na szerszą skalę.

Serwis Allvago, posiada wiele rozbudowanych funkcjonalności, gwarantujących jego odpowiednie działanie. Zachęcamy do obejrzenia serwisu ze strony użytkownika i wypróbowania wszelkich dostępnych funkcji.


Podobne oferty


Sprzedam portal z obrazkami

Sprzedam firmę: Informatyka

Sprzedam portal ze śmiesznymi obrazkami. Portal obsługuje kilka języków i jest zintegrowany z facebookiem w zakresie publikacji treści. Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie. Pozdrawiam.

10 000 zł mazowieckie, Warszawa-Śródmieście
aktualizacja: 11.02.2018

Sprzedam duży profesjonalny sklep internetowy wielobranżowy...

Sprzedam firmę: Informatyka

Sprzedam sklep internetowy Duży na ponad 40 Tyś Produktów z różnych kategorii np: Agd Biuro i rirma...

5 000 zł małopolskie, Kraków
aktualizacja: 09.02.2018

Sprzedam spółkę z branży IT z dotacjami UE o łącznej wartośc...

Sprzedam firmę: Informatyka

Sprzedam spółkę działającą w branży IT od 2012 r. o kapitale zakładowym 66 000 zł. Rok 2017 zakończyła z zyskiem w wysokości 25 000 zł....

200 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 05.02.2018

Spółka IT / rozwiązania dla energetyki

Sprzedam firmę: Informatyka

Sprzedam firmę działająca w obszarze IT oferująca zaawansowane systemy dla sektora Utilities. Głównym produktem firmy są innowacyjne systemy i rozwiązania IT oferowane dla małych, średnich...

mazowieckie
aktualizacja: 24.01.2018

Sprzedam firmę z branży Internetowej

Sprzedam firmę: Informatyka

Mam do sprzedania 100% udziałów w spółce z o.o. działającej od ponad 2 lat (utworzona i zarejestrowana pod koniec 2015 r.) w branży Internetowej. Data...

1 zł świętokrzyskie, Kielce
aktualizacja: 23.01.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję