Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam portal, ekonomia współdzielenia, wynajem, economy sharing

Sprzedam firmę: Internet, Technologia, innowacje, Outsourcing usług

Opis oferty


Oferujemy sprzedaż w pełni działającego portalu internetowego wraz z prawami autorskimi do kompletnego brandu, nazwy oraz pełnej bazy danych z ogłoszeniami.

Głównym założeniem działalności portalu jest Ekonomia– Współdzielenia czyli economy-sharing. Jest to trend bardzo popularny w zachodnim krajach Europy oraz w Skandynawii. Model biznesowy zakłada, że każdy użytkownik w Polsce mający przedmiot, który jest możliwy do wypożyczenia – np. wiertarkę - wystawi go w portalu na wynajem za określoną kwotę w danym czasie.

Portal szacujemy na wypracowanie największej wypożyczalni w Polsce dzięki popularyzacji usługi powszechnej możliwości generowania oszczędności oraz stworzenia dodatkowego źródła zarobkowania na rzeczach, które każdy z nas już posiada.
Portal zbudowany ma także schemat pozycjonowania Seo z blogiem oraz prowadzoną komunikację na social media – Facebook / Instagram / LinkedIn.

Kwestie techniczne:

Framework Laravel 7.0 stanowi fundament budowy aplikacji. Wykorzystywany w backendzie Laravel jest obecnie najpopularniejszym frameworkiem php na świecie. Cechuje go przejrzysta i ekspresywna składnia, oparta na wzorcu Mvc, czyli szablonie architektonicznym przeznaczonym do projektowania struktury aplikacji, posiadających graficzne interfejsy.

Za przewagę Laravela odpowiada przede wszystkim bezpieczeństwo – Laravel wyposażony jest w system bezpieczeństwa, który znacznie wyróżnia się na tle zabezpieczeń oferowanych przez inne frameworki. Niezależnie od struktury tworzonego kodu, można go zabezpieczyć przed atakami Csrf.

Portal został oparty na najnowszej wersji Reacta 16.13.1 – javascriptowej bibliotece służącej do tworzenia interfejsów użytkownika.

Jest to obecnie jedna z najbardziej pożądanych technologii internetowych, której zaufało już wiele znaczących aplikacji, takich jak: Instagram, Netflix czy Airbnb na czele z Facebookiem, znanym na całym świecie portalu społecznościowym, który został napisany w tej technologii.

React pozwala na budowanie dynamicznych i wysoce wydajnych interfejsów.
Do korzyści wynikających z użycia tej technologii należy: reużywalność komponentów, virtual Dom, jednokierunkowy przepływ danych, lekkość i stabilność, niski próg wejścia, create-react-app, łatwość w przerzuceniu się na aplikacje mobilne z React Native, a także wszystkie zalety, jakie daje projekt open-source i język JavaScript.

Model biznesowy:

Portal będzie zarabiał na początku swojej działalności na opłatach za wyróżniane ogłoszenia przez użytkowników oraz reklamy na stronie głównej. W późniejszej fazie rozwoju portal będzie zarabiał również na zwykłych ogłoszeniach.
Powód sprzedaży:
Właścicielami portalu są dwaj przedsiębiorcy działający głównie w obszarze energetyki (farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne, spółki z koncesji na sprzedaż energii). Prowadzenie biznesu internetowego okazało się zbyt czasochłonne i po prostu zbyt zawiłe w porównaniu do biznesu konwencjonalnego. Wspólnicy zdecydowali, że chcą sprzedać portal choć po jego działalności widać powstający w Polsce międzynarodowy trend.

Forma sprzedaży:

Sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa obejmująca wymienionej wyżej zakres. Rozważymy również inne propozycje.

ekonomia współdzieleniasharing economyinwestorszukam inwestora

Podobne oferty


367 portali z ogłoszeniami pracy 33 mln wizyt, 95 mln odsłon

2 000 000 zł mazowieckie Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o.
aktualizacja: 22.06.2021

Sprzedam firmę: Internet, Marketing, reklama, Outsourcing usług

Na Sprzedaż 367 lokalnych portali z ogłoszeniami pracy. Idealne narzędzie dla agencji pracy i firmy poszukujących pracowników...

hrpracaagencjepracyrekrutacjabiznesportale

2 000 000 zł mazowieckie Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o.
aktualizacja: 22.06.2021

Katalog firm

17 900 zł wielkopolskie
aktualizacja: 06.06.2021

Sprzedam firmę: Internet

Strona katalog-firmy net nieprzerwanie od 2008 roku. Od 2011 działa pod obecnym adresem. Portal jest wypozycjonowany w...

17 900 zł wielkopolskie
aktualizacja: 06.06.2021

Na Sprzedaż 1018 portali ogłoszeniowych 2020 r ponad 68 mln...

3 000 000 zł mazowieckie Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o.
aktualizacja: 10.05.2021

Sprzedam firmę: Internet, Marketing, reklama, Outsourcing usług

Sprzedam lub pozyskam inwestorów do rozwoju największej sieci portali ogłoszeniowych w Polsce. 370 lokalnych portali z ogłoszeniami...

portaleportale na sprzedażsieć reklamowamarketingsprzedam firmęsprzedam bizneslokalne ogłoszenia

3 000 000 zł mazowieckie Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o.
aktualizacja: 10.05.2021

Sprzedam sieć internetową (lan+wifi)

zachodniopomorskie, Szczecin
aktualizacja: 19.06.2021

Sprzedam firmę: Internet

Sprzedam sieć internetową: - działa od 2009 roku - ok 400 klientów, - Szczecin, Gryfice + okolice - przychód miesięczny ok 30kzł Kilka podstawowych info...

zachodniopomorskie, Szczecin
aktualizacja: 19.06.2021

Sprzedam domenę

3 000 zł małopolskie, Skawina
aktualizacja: 11.06.2021

Sprzedam firmę: Internet

Posiadam na sprzedaż atrakcyjną domenę internetową, idealna pod np. biuro detektywistyczne specjalizującą się w tej dziedzinie lub firmę testującą wierność. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane...

domenastronawwwadreswwww

3 000 zł małopolskie, Skawina
aktualizacja: 11.06.2021
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2021 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję