Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Opis oferty


Biuro nieruchomości Dobry Dom z siedzibą w Białymstoku ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gotowego modelu biznesowego w oparciu o produkcję biomasy - pelet.

Lokalizacja:

Siedziba firmy wraz z halą produkcyjną znajduje się w mieście Łapy w województwie podlaskim. 25 km od centrum Białegostoku.
Całość znajduje się w strefie ekonomicznej, która ciągle poszerza się o kolejne duże firmy. Jest to doskonałe miejsce na prowadzenie tego typu biznesu. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego określający tereny produkcyjne, dzięki czemu firma spełnia wszelkiego rodzaju wymogi emisyjne itp. Dojazd do firmy nie będzie problemem, gdyż jest kilka możliwości. Jedną z nich jest nowo - wybudowana droga ekspresowa na odcinku Białystok - Łapy. Drugą z możliwości jest droga kolejowa, bowiem w Łapach znajduje się punkt przeładunkowy oraz naprawczy taboru kolejowego, dzięki czemu można uniknąć dodatkowych kosztów transportu drogami publicznymi.

Działka:

Firma została wybudowana na dużym terenie, a mianowicie na działce o powierzchni 16.000 m2 (1,6 ha). Do działki doprowadzone zostały wszystkie media, tj. wodociąg miejski, gazociąg miejski, własna stacja trafo SN-15 kV - wydajności nawet 600 kW, szambo z własną oczyszczalnią ścieków. Cały teren jest ogrodzony siatką oraz ogrodzeniem betonowym, dodatkowo wyposażony w system oświetleniowy, alarmowy, monitoring, a także całodobową ochronę. Plusem jest również fakt, że działka jest prawie w całości utwardzona wylewką betonową, dzięki czemu samochody ciężarowe nie mają najmniejszego problemu z manewrowaniem na całym placu.

Linia produkcyjna:

Jest to innowacyjna i najnowocześniejsza, w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, która rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Firma regularnie notuje rekordowe wyniki sięgające nawet 1 mln złotych przychodu rocznie. Hala produkcyjno - magazynowa z zapleczem biurowym oraz socjalnym, ma powierzchnię ok 1.700 m2. Dodatkowo dla ułatwienia ważenia całej masy przerobowej, na placu zamontowano również wagę, która jest w stanie zważyć załadunek o łącznej masie ok 65. ton.

Gotowy biznes jest do kupienia na wyciągnięcie ręki. Oferta kierowana jest do osób z doświadczeniem w prowadzeniu tego typu biznesu. Istnieje możliwość zakupu całej nieruchomości z wyposażeniem lub bez wyposażenia.

Zadzwoń już dziś by dowiedzieć się więcej informacji o całej ofercie. Ofertowa cena 6 mln złotych jest ceną netto podaną za całość z pełnym wyposażeniem, istnieje możliwość zakupu nieruchomości bez wyposażenia za cenę 5 mln złotych. Cena podlega negocjacjom.

Oferta dostępna tylko za pośrednictwem biura Dobry Dom Nieruchomości w Białymstoku.
Dowiedz się więcej szczegółów kontaktując się z doradcą Tomaszem Porowskim.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

pelletprodukcja pelletu

Podobne oferty


Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Bieszczady

podkarpackie
aktualizacja: 20.02.2020

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Osrodek wypoczynkowy w samym sercu Bieszczad przy rozstaju malej i duzej petli,malownicze polozenie las,rzeka,sauna, duzy teren rekreacyjny 2.60ha.domki(5)caloroczne i pensjonat pomieszcza do 50 osob.W sasiedztwie...

podkarpackie
aktualizacja: 20.02.2020

Sprzedam nieruchomość 100km od Poznania. Blisko A2.

1 400 000 zł wielkopolskie, Rychwał
aktualizacja: 21.02.2020

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Sprzedam lub wynajmę nieruchomość komercyjną w miejscowości Rychwał, idealne miejsce na baze transportową, produkcję na hali itp....

nieruchomość komercyjnanieruchomości komercyjnenieruchomość a2nieruchomość przy autostradzienieruchomość produkcyjna

1 400 000 zł wielkopolskie, Rychwał
aktualizacja: 21.02.2020

Rewelacyjny kompleks nieruchomości w Piekarach Śl.

1 690 000 zł śląskie, Piekary Śląskie
aktualizacja: 19.02.2020

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Wyjątkowy kompleks nieruchomości w Piekarach Śląskich. Główną częścią kompleksu jest zabytkowy ( z roku 1846 ), przed...

nieruchomości komercyjne

1 690 000 zł śląskie, Piekary Śląskie
aktualizacja: 19.02.2020

2 luksusowe domy w górach

3 100 000 zł śląskie, Jaworzynka
aktualizacja: 19.02.2020

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Luksusowy dom w górach w stylu prowansalskim dla 11 osób oraz w stylu marynistycznym (mniejszy domek) dla...

domy na wynajemkomercyjne w górachbiznes turystyka

3 100 000 zł śląskie, Jaworzynka
aktualizacja: 19.02.2020

Na sprzedaż willa, pensjonat w górach w Krynicy Zdrój

2 395 000 zł małopolskie, Krynica-Zdrój
aktualizacja: 19.02.2020

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Do sprzedania całoroczny pensjonat w dobrym standardzie. Pensjonat położony jest w województwie małopolskim , w uzdrowiskowej miejscowości...

sprzedam pensjonatkrynica zdrój

2 395 000 zł małopolskie, Krynica-Zdrój
aktualizacja: 19.02.2020
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2020 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję