Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam 20% w startupie SaaS z dofinansowaniem UE

Sprzedam firmę: Technologia, innowacje

Opis oferty


Sprzedam pakiet swoich akcji w startupie działającym jako S.A. 20%, dla osoby, która jest gotowa zaangażować się operacyjnie w dalszy rozwój firmy, lokalizacja dowolna. Zapewniam całościowe wdrożenie w biznes także w Twojej lokalizacji i Twojego zespołu oraz poznanie z pozostałymi akcjonariuszami spółki.

Spółka pozyskała właśnie 400tys. zł na promocje usługi na rynkach zagranicznych w 2020 roku m.in. na misje gospodarczą do Azji i udział w 8 targach jako wystawca oraz na reklamę internetową i zakup materiałów promocyjnych.

Głównym produktem spółki jest aplikacja internetowa działająca w modelu abonamentowym SaaS. Klientami są głównie obiekty noclegowe, hotele ale także gminy i miasta. Wielkość rynku to 20.000 podmiotów w Polsce i ponad 2 mln podmiotów na rynkach zagranicznych. Obecnie usługa ma 450 klientów B2B (430 w Polsce i 20 zagranicą) korzystających z pakietu płatnego i drugie tyle korzystających z pakietu bezpłatnego z możliwością upgrade.

Aktualne abonamenty generują przychód > 230 tys. zł netto / rocznie, koszty stałe w tej chwili to serwer dedykowany, licencje, obsługa prawna i podatkowa spółki ok. 6 tys. zł netto / msc. Od kilku miesięcy spółka nie posiada etatowych pracowników, obsługę IT zapewnia zewnętrzny softwarehouse i freelancerzy z którymi współpracujemy od początku istnienia spółki.

W 2018 roku oprogramowanie oraz bazy danych zostały przygotowane do rozpoczęcia aktywnej sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Spółka jest po 2 udanych pilotażach swojej usługi z 2 korporacjami: top touroperator w Polsce oraz popularny portal rezerwacyjny - z pierwszych z nich aktualnie trwa kompleksowe wdrożenie.

Uważam, że dalszy dynamiczny rozwój wymaga pozyskania nowej inwestycji oraz zbudowania profesjonalnego zespołu, głównie do sprzedaży i obsługi klientów zagranicznych.

Oprócz usługi SaaS spółka posiada jeszcze 2 inne produkty na których dokończenia i marketing zabrakło kapitału ale także mają wartość np. jeden to portal społecznościowych z którym turyści z całego świata tworzą własne dzienniki podróży i dodali już ponad 450tys. zdjęć z podróży do naszej bazy.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Pakiet swoich akcji sprzedaję z powodów osobistych i zależy mi aby działania operacyjne w startupie przejęła odpowiednia osoba, która zadba także o interes pozostałych akcjonariuszy lub będzie gotowa z czasem na wykup akcji od pozostałych akcjonariuszy.
Cena sprzedaży do negocjacji. W przypadku zainteresowania chętnie udzielę wszelkich dalszych informacji.

startupsaashoteleturystykainwestor innowacjadotacja gotobrandinwestor do spółki

Podobne oferty


Sprzedam lub udostępnię serwis internetowy i aplikacje mobil...

50 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 09.09.2019

Sprzedam firmę: Technologia, innowacje

Sprzedam (lub udostępnię do działalności) działający i przynoszący dochody serwis internetowy zintegrowany z pełni funkcjonalnymi aplikacjami mobilnymi...

50 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 09.09.2019

Autorski system do nadzorowania parametrów życiowych osób st...

120 000 zł pomorskie
aktualizacja: 04.09.2019

Sprzedam firmę: Technologia, innowacje

Nasz system składa się z dwóch aplikacji: jednostka centralna, służąca do zbierania wyników pomiarów i umieszczania ich...

opieka senioralna

120 000 zł pomorskie
aktualizacja: 04.09.2019

Do nabycia 100% udziałów w spółce z przyznanym dofinansowani...

800 000 zł łódzkie, Radomsko
aktualizacja: 30.07.2019

Sprzedam firmę: Technologia, innowacje

Spółka otrzymała dofinansowanie na projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Projekt wzorniczy oraz wdrożenie na rynek innowacyjnych produktów….” - podpisana została umowa o dotację -...

sprzedam spółkęinnowacyjna branżasprzedaż udziałówsprzedam dofinansowaniespółka z dotacjąbiznes z dotacjąudziały na sprzedaż

800 000 zł łódzkie, Radomsko
aktualizacja: 30.07.2019

Stojaki rowerowe, wieszaki na narty i snowboardy

100 000 zł
aktualizacja: 07.09.2019

Szukam inwestora: Technologia, innowacje

Szukam inwestora, partnera do uruchomienia produkcji, lub sprzedam projekt - parkometry rowerowe i wieszaki na narty i snowboardy zapinane na klucz. Projekt chroniony prawami autorskimi

100 000 zł
aktualizacja: 07.09.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2019 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję