Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Na sprzedaż teren inwestycyjny z koncesją np. jako kopalnia lub betoniarnia, gmina Torzym, Lubuskie

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Opis oferty


Na sprzedaż teren inwestycyjny z koncesją np. jako kopalnia lub betoniarnia, gmina Torzym, województwo Lubuskie
Teren zlokalizowany jest w miejscowości Lubin bezpośrednio prze drodze krajowej nr 92 i w bardzo bliskiej odległości od autostrady A2 / E30 (Warszawa-Berlin). Działki położone są poza terenem zabudowanym oraz w odległości ok. 1500 metrów od bocznicy kolejowej w Jerzmanicach.
Teren inwestycyjny znajduje się 20 kilometrów od Polsko – Niemieckiego przejścia granicznego w Świecku.

Na teren inwestycyjny udzielona jest koncesja na wydobywanie kopalin systemem odkrywkowym na obszarze 37,680 ha. Koncesja jest prawomocna i ma ważność do 16.03.2025 roku.
Określone zasoby złoża przewidziane do wydobycia to wielkość ponad 11 milionów ton kruszywa przy założeniu wykorzystania złoża w 74% a punkt piaskowy złoża to ok. 70%.

Teren inwestycyjny w połączeniu z koncesją na wydobycie kopalin i pełną dokumentacją geologiczną jest wyjątkiem na rynku polskim natomiast rynek sprzedaży kruszywa naturalnego do celów budowlanych jest bardzo dobrze rozwinięty. Obecnie na tym terenie odbywa się bardzo dużo inwestycji często podpartych funduszami unijnymi tj.: budowy dróg międzynarodowych i krajowych, budowa zapór rzecznych, budowa fabryk przemysłowych oraz budowa nowych mostów kolejowych i rzecznych.
Bardzo duże możliwości daje również bliskość rynku niemieckiego a w szczególności inwestycje, które będą miały miejsce w Berlinie i jego okolicach oraz we Frankfurcie nad Odrą.
Z terenu inwestycyjnego – żwirowni są trzy drogi wjazdowo-wyjazdowe. Pierwsza droga jest bezpośrednio przy trasie Poznań – Berlin z drogi krajowej 92. Drugi wjazd znajduje się przy miejscowości Jerzmanice, bezpośrednio przy bocznicy kolejowej Pkp i dużej składnicy. Trzeci wjazd jest od strony miejscowości Rzepin – na obrzeżach miasta.
Działki zlokalizowane są bezpośrednio przy bardzo czystym jeziorze Lubieńskim otoczonym lasami. Bezpośrednio po wydobyciu złoża, zbiorniki wodne, które powstaną po wydobyciu i jezioro spowodują, że pozostała część działek będzie otoczona wodą.

Możliwości wywozu i składowania kruszywa naturalnego jest bardzo wiele. Lokalizacja terenu pozwala na wywóz kruszywa następującymi źródłami transportu:
• transport kołowy – drogowy
• transport kolejowy
• transport wodny

Atrakcyjna lokalizacja oraz znajdując się złoże kruszywa naturalnego z koncesją na wydobycie kopalin to również godny uwagi teren na budowę fabryki wykorzystującej złoże do produkcji betonu, który ma bardzo szerokie zastosowanie na rynku budowlanym. Tego rodzaju asortyment wykorzystywany jest również w przemyśle szklarskim, ceramicznym i metalurgicznym.

Cena: 5mln. zł


* Mam w sprzedaży także kilka innych działek oraz tereny powydobywcze np. do użycia na sortownie śmieci. Więcej informacji na firmowej stronie (swenska powerhouse)
.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
.
.
.
.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiadamy za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
.
Słowa kluczowe: złoża kopalin na sprzedaż, sprzedam żwirownie, złoże na sprzedaż, sprzedam kopalnie, sprzedam teren pod żwirownie, sprzedam grunt pod żwirownie, sprzedam betoniarnie, kupię grunt pod żwirownie, kupię betoniarnie, kupię żwirownie, kupię złoże, kupię kopalnie, kupie teren pod żwirownie, sprzedam kopalnię żwiru, sprzedam kopalnię granitu, kupię kopalnię żwiru

złoża kopalin nasprzedam żwirowniezłoże na sprzedażsprzedam kopalniesprzedam teren podsprzedam grunt podsprzedam betoniarnie

Podobne oferty


Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Bieszczady

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Osrodek wypoczynkowy w samym sercu Bieszczad przy rozstaju malej i duzej petli,malownicze polozenie las,rzeka,sauna, duzy teren rekreacyjny 2.60ha.domki(5)caloroczne i pensjonat pomieszcza do 50 osob.W sasiedztwie...

podkarpackie
aktualizacja: 20.10.2018

Sprzedam obiekty na centrum logistyczne itp.

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Posiadam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1 ha. Na działce znajdują się 2 hale magazynowo -...

9 988 989 zł kujawsko-pomorskie
aktualizacja: 20.10.2018

Sprzedam nieruchomość komercyjną w Łomży + najem

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Powierzchnia nieruchomości ponad 2 ha. Kompleks hal, namiotów + w całości utwardzony plac. Możliwość przejęcia umów najmu...

nieruchomość komercyjnałomżanajemcazwrotinwestycjapodlaskielomza

9 500 000 zł podlaskie
aktualizacja: 19.10.2018

Dobrze prosperujący hotel pod Trójmiastem

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Nowa niższa cena: Powierzchnia gruntu: 37 559 m2 Powierzchnia hotelu: 1 648,40 m2 Powierzchnia spa z basenem:...

5 500 000 zł pomorskie, Starogard Gdański
aktualizacja: 19.10.2018

Sprzedam halę magazynową z poważnym najemcą

Sprzedam firmę: Nieruchomości komercyjne

Na sprzedaż hala magazynowa z placem manewrowym, z umową najmu, dzierżawiona przez dużą firmę ze Strefy Ekonomicznej. Dochód z inwestycji minimum 10% w skali roku...

1 200 000 zł dolnośląskie, Wałbrzych
aktualizacja: 19.10.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję