Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam biznes - zwrot inwestycji w 3 lata

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Internet, Meble, wyposażenie

Opis oferty


Sprzedam sklep Lilak home, działający w branży wyposażenia wnętrz + sklep-online + social media + Know How.

Ideą założenia Lilaka było dostarczenie klientom możliwości zakupu wyszukanych i nietuzinkowych towarów pochodzących od niedostępnych w Polsce zagranicznych producentów.

Sklep posiada szeroką bazę klientów, która stale rośnie. Na dzień dzisiejszy jest to ponad 2800 klientów, którzy są zintegrowani z automatyzowaną bazą mailingową Sales Manago.

Oferta dotyczy sprzedaży całego towaru który znajduje się w sklepie wraz z jego wyposażeniem (regały pluszowe, lada sprzedażowa, szafy magazynowe, stojak na tkaniny, sprzęt nagłaśniający wraz z zamontowanymi w suficie głośnikami) ) oraz dobrze rozwiniętym, nowoczesnym sklepem internetowym. Sklep online umieszczony jest na znanej w Polsce platformie internetowej I A I Shop, z pełną pomocą IT i wsparciem infolinii. Sklep internetowy stanowi znaczący udział w obrotach sklepu.

Oferta handlowa związana jest z przekazaniem całego Know How dotyczącym prowadzeniem tego typu sklepu, pełną listę aktywnych zagranicznych dostawców z którymi współpracujemy. W skład sprzedaży wchodzi również cesja profilu FB oraz Instagram.
Do wglądu i analizy udokumentowane wyniki finansowe firmy gwarantujące zwrot inwestycyjny w okresie 3 lat.

Sklep mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 60m2. Umowa jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Lokal jest klimatyzowany i posiada system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego wraz z wbudowanym w podsufitkę system profesjonalnego nagłośnienia. Sklep posiada duże, ustawne witryny wykończone marmurem, doskonałe do aranżacji i ekspozycji towarów.

Sklep znajduje się w centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji wokół której mieszczą się kancelarie adwokackie, restauracje. Tego typu otoczenie zapewnia wyselekcjonowaną grupę klienta.
Lilak jest obecny na rynku od 2011 roku. Jest bardzo dobrze prosperującym sklepem o dużym potencjale z możliwością dalszego rozwoju. Wartość inwestycji zwraca się w 3 lata.

Ma silnie zbudowaną pozycję z szeroką grupą stałych odbiorców. Cieszy się bardzo dobrą opinią i jest uważany za wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Zielonej Góry do którego chętnie się powraca.

Powodem sprzedaży są działania firmy w innych sektorach biznesu oraz prowadzone dystrybucje kilku marek, wymagające zaangażowania i rozwoju.

Na wartość transakcji składa się kwota odstąpienia sklepu z pełnym w/w pakietem - 550 tys netto (zwrot inwestycji w 3 lata) + wartość znajdujących się w nim towarów od ok 250-350 tys w zależności od okresu roku.
Istnieje możliwość sprzedaży bez Vat.

Zapraszamy do kontaktu.

dekoracje wnętrzsprzedam sklepwyposażenie domulilakkupię firmędobry biznessprzedam biznes

Podobne oferty


Sprzedam spółkę handlową

dolnośląskie
aktualizacja: 20.02.2020

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Rolnictwo, Usługi - inne

Sprzedam w pełni funkcjonujacą Sp zo.o. Firma istnieje na rynku 8 lat. Zajmuje się handlem miedzynarodowym import-export w branży rolniczej i nie tylko. Zainteresowanych proszę...

sprzedam spółkęsprzedam firmę handelsprzedam biznes

dolnośląskie
aktualizacja: 20.02.2020

Sprzedam rozkęcony biznes, sklep firmowy, dochodowy Legnica...

250 000 zł dolnośląskie, Legnica
aktualizacja: 20.02.2020

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny, Odzież, włókiennictwo, Moda

Sprzedam sklep franczyzowy w Galerii Piastów, rozkręcony już bo działający 2 lata, w pełni wyposażony (umeblowanie i towar), z bardzo niskimi kosztami czynszu i pracowniczymi....

sprzedam biznes

250 000 zł dolnośląskie, Legnica
aktualizacja: 20.02.2020

Sklep internetowy z tkaninami

400 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 19.02.2020

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Sprzedam funkcjonujący sklep internetowy z tkaninami i pasmanterią. Sprzedaż odbywa się również stacjonarnie oraz na platformach zewnętrznych - Allegro i Etsy. Klienci obsługiwani detaliczni i...

sprzedam sklepsklep internetowysprzedam biznes

400 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 19.02.2020

Sklep papierniczo - zabawkarski z 26 letnią tradycją na duży...

50 000 zł pomorskie
aktualizacja: 19.02.2020

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Sprzedam prosperujący od 1994 roku sklep papierniczo zabawkarski na dużej dzielnicy Gdańska. Znany i popularny punkt osiedlowy wymaga niewielkich nakładów na remont. Wartość transakcji obejmuje...

sprzedam sklepsklep papierniczy

50 000 zł pomorskie
aktualizacja: 19.02.2020

Zakład pakowania jaj + dystrybucja jaj

pomorskie
aktualizacja: 19.02.2020

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Sprzedam Zakład Pakowania Jaj. Od roku 1993 do tej pory prowadzona jest działalność gospodarcza na pełnych Księgach Handlowych. Obrót netto nie mniejszy niż 5 mln...

sprzedam zakładsprzedam biznessprzedam firmę dystrybucja

pomorskie
aktualizacja: 19.02.2020
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2020 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję