Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam biznes - zwrot inwestycji w 3 lata

Sprzedam firmę: Meble, wyposażenie

Opis oferty


Sprzedam sklep działający w branży wyposażenia wnętrz + sklep-online + social media + Know How.

Ideą założenia Lilaka było dostarczenie klientom możliwości zakupu wyszukanych i nietuzinkowych towarów pochodzących od niedostępnych w Polsce zagranicznych producentów.

Sklep posiada szeroką bazę klientów, która stale rośnie. Na dzień dzisiejszy jest to ponad 2800 klientów, którzy są zintegrowani z automatyzowaną bazą mailingową Sales Manago.

Oferta dotyczy sprzedaży całego towaru który znajduje się w sklepie wraz z jego wyposażeniem (regały pluszowe, lada sprzedażowa, szafy magazynowe, stojak na tkaniny, sprzęt nagłaśniający wraz z zamontowanymi w suficie głośnikami) ) oraz dobrze rozwiniętym, nowoczesnym sklepem internetowym. Sklep online umieszczony jest na znanej w Polsce platformie internetowej I A I Shop, z pełną pomocą IT i wsparciem infolinii. Sklep internetowy stanowi znaczący udział w obrotach sklepu.

Oferta handlowa związana jest z przekazaniem całego Know How dotyczącym prowadzeniem tego typu sklepu, pełną listę aktywnych zagranicznych dostawców z którymi współpracujemy. W skład sprzedaży wchodzi również cesja profilu FB oraz Instagram.
Do wglądu i analizy udokumentowane wyniki finansowe firmy gwarantujące zwrot inwestycyjny w okresie 3 lat.

Sklep mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 60m2. Umowa jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Lokal jest klimatyzowany i posiada system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego wraz z wbudowanym w podsufitkę system profesjonalnego nagłośnienia. Sklep posiada duże, ustawne witryny wykończone marmurem, doskonałe do aranżacji i ekspozycji towarów.

Sklep znajduje się w centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji wokół której mieszczą się kancelarie adwokackie, restauracje. Tego typu otoczenie zapewnia wyselekcjonowaną grupę klienta.
Lilak jest obecny na rynku od 2011 roku. Jest bardzo dobrze prosperującym sklepem o dużym potencjale z możliwością dalszego rozwoju. Wartość inwestycji zwraca się w 3 lata.

Ma silnie zbudowaną pozycję z szeroką grupą stałych odbiorców. Cieszy się bardzo dobrą opinią i jest uważany za wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Zielonej Góry do którego chętnie się powraca.

Powodem sprzedaży są prowadzone jednocześnie inne biznesy, dystrybucje kilku marek wymagające zaangażowania i poświęcenia im czasu.

Na wartość transakcji składa się kwota odstąpienia sklepu z pełnym w/w pakietem - 550 tys netto (zwrot inwestycji w 3 lata) + wartość znajdujących się w nim towarów od ok 250-350 tys w zależności od okresu roku.

Zapraszamy do kontaktu.

dekoracje wnętrzsprzedam sklepwyposażenie domulilakkupię firmędobry biznessprzedam biznes

Podobne oferty


Sprzedamy fabrykę produkującą meble tapicerowane

lubuskie, Baczyna
aktualizacja: 02.09.2019

Sprzedam firmę: Meble, wyposażenie

Sprzedam fabrykę produkującą meble tapicerowane z kompletnym parkiem maszyn (stolarnia, klejarnia , szwalnia ,tapicernia ) . Idealna dla sieci sklepów stacjonarnych ,internetowych , Długoletni doświadczony...

lubuskie, Baczyna
aktualizacja: 02.09.2019

Sprzedam markę ekskluzywnych legowisk dla psów i kotów

50 000 zł lubuskie, Krosno Odrzańskie
aktualizacja: 22.08.2019

Sprzedam firmę: Meble, wyposażenie

Sprzedam markę ekskluzywnych legowisk dla zwierząt. - 12 projektów, gotowe wykroje i rysunki - nazwa,prawa - etykiety,naklejki,ulotki...

modastrona internetowamarkalegowiskolegowisko dla psaeklskluzywnesprzedam markę

50 000 zł lubuskie, Krosno Odrzańskie
aktualizacja: 22.08.2019

Sprzedam fabrykę mebli tapicerowanych

lubuskie, Skwierzyna
aktualizacja: 19.08.2019

Sprzedam firmę: Meble, wyposażenie

Sprzedam fabrykę produkującą meble tapicerowane z kompletnym parkiem maszyn (stolarnia, klejarnia , szwalnia ,tapicernia ) . Idealna dla sieci sklepów stacjonarnych, internetowych, długoletni doświadczony personel.

sprzedam produkcjęsprzedam produkcja meblisprzedaż fabryki meblisprzedam biznes meblowy

lubuskie, Skwierzyna
aktualizacja: 19.08.2019

Sprzedam dobrze prosperujące studio mebli na wymiar

500 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 18.09.2019

Sprzedam firmę: Meble, wyposażenie

Sprzedam dobrze prosperujące studio mebli na wymiar działające w branży od 20lat. Zakres działalności Warszawa i okolice. Studio ma uregulowaną pozycję na rynku, współpracujemy z...

500 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 18.09.2019

Hale produkcyjno-magazynowe, zachodnia Polska, blisko granic...

3 300 000 zł wielkopolskie
aktualizacja: 26.08.2019

Sprzedam firmę: Meble, wyposażenie

Poszukujemy inwestorów zainteresowanych nabyciem nieruchomości komercyjnej składającej się z hal produkcyjno-magazynowych, pomieszczeń gospodarczych i biurowych. Nieruchomość doskonale...

sprzedam firmę meblowąsprzedam fabrykęfabryka meblisprzedam biznes meblowysprzedam produkcjęsprzedaż firmy produkcyjnej

3 300 000 zł wielkopolskie
aktualizacja: 26.08.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2019 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję