Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Szukam inwestora do drużyny Esportowej

Szukam inwestora: Internet

Opis oferty


Poszukuje inwestora do założonej w 2016 roku organizacji Esportowej PeeKee Faction, która tworzona jest pod patronatem kanału YouTube o nazwie PeeKee, gdzie posiadamy ponad 30-tysięczną publikę.

Czym tak w ogóle są Sporty Elektroniczne? Jest to forma rywalizacji, gdzie to zawodnicy rywalizują w grach komputerowych. Co chodzi o liczby to na świecie jest ok. 335 mln miłośników Esportu, a wartość rynku sportów elektronicznych szacuje się na ok. 465 mln dolarów. W roku 2020, najprawdopodobniej osiągnie ona 1,5 mld dolarów. W Polsce wartość tego rynku wynosi 40 mln złotych i jest ciągle na fali wzrostowej.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zgraną grupą osób, która mocno angażuje się w swoje projekty. Każdy z nas ma zupełnie inne doświadczenie, ale tę grupkę łączy Esport, który został przez nas zgłębiony bardzo dokładnie.

- Kamil - 21 lat, doświadczenie 8 lat w edycji filmów, poprzez współpracę z różnymi firmami ma też doświadczenie menedżerskie.
- Daniel - 18 lat, grafik komputerowy, potrafi i kocha zarządzać grupą ludzi, bardzo obeznany w zakresie E-Sportowym, historia Sportów Elektronicznych to jego pasja. Ma też doświadczenie w prowadzeniu social media.
- Karol - 19 lat, lektor z ponad 3-letnim doświadczeniem, założyciel organizacji oraz wcześniej wspomnianego kanału. Również spore doświadczenie menedżerskie.

Piszę tutaj w sprawie pewnej współpracy. Coraz więcej firm pokroju PC Store, Play, Sprite, Power Game czy też Credit Agricole inwestuje w Polski Esport. Mamy już doświadczenie w tym temacie. Co chodzi o Sporty Elektroniczne to interesujemy się tym tematem od roku 2013, a organizację prowadzimy sukcesywnie od roku 2016. Jesteśmy zaintrygowani do współpracy z doświadczonym inwestorem.

Na czym miałaby ona polegać? Najbardziej chodzi nam tutaj o profesjonalizacje esportu w Polsce. Dlatego też tego typu projekty potrzebowałyby sporego zastrzyku gotówki. Obecnie w Polsce wynagrodzenie dla gracza to mniej więcej 2000 zł. W założeniu, że w drużynie mieści się 5 osób. Wydawalibyśmy około 10 000zł na samo wynagrodzenie. Dodatkowo dochodzi do tego opłacenie wyjazdów na turnieje. W zamian jednak bierzemy, aż 70% prowizji z wygranych pieniędzy, które zawodnicy zwyciężaliby na turniejach. Jest to z pewnością bardzo perspektywiczny i opłacalny biznes, jeżeli ma się dobranych odpowiednich graczy. Oczywiście 50% byłoby oddawane inwestorowi. Bardzo zachęcające jest w tym wszystkim to, że około 12 000 złotych wydane na miesiąc może zwrócić się wraz z jednym turniejem. Już teraz w Polsce za pierwsze miejsce można uzyskać kwotę nawet 54 000zł. Na świecie są zawody z pulą nagród, aż 1 miliona dolarów. Dlatego z pewnością taki biznes będzie dla inwestora opłacalny. Dodatkowo w Polsce jest teraz wiele sponsorów zdolnych do zainwestowania w drużynę w zamian za promocję. My mamy o tyle łatwiej, że taką promocje możemy załatwić poprzez nasz kanał YouTube z 30-tysięczną publicznością. Zarobek w esporcie to też sprzedaż różnego typu gadżetów (kubki, podkładki, koszulki). To dlatego ten biznes jest taki opłacalny.

Co osiągnęliśmy? Jakie są nasze cele? Na przestrzeni lat nasze drużyny pojawiały się na wielu prestiżowych zawodach. Składy PeeKee Faction rywalizowały o kwoty z rzędu 15 000 zł. Był to turnieju o nazwie Esl Major League. Poza tym było jeszcze m.in 2 miejsce na Bewitched Gaming Ostrowiec, gdzie pula wynosiła 2 500zł. Oczywiście było tego o wiele więcej. Dla nas to jednak wciąż za mało. Chcemy osiągnąć Topową pozycję w Polsce. Do tego potrzeba oczywiście gotówki jak i dobrze przemyślanego składu. Mamy kilka dobrych drużyn na oku, które potrzebowałyby organizacji, dlatego też nie mają co Państwo martwić się o wyniki. Przyjdą wraz ze składem oraz odpowiednią ilością gotówki.

Zainteresowanych proszę o kontakt.


Podobne oferty


Szukam inwestora, wspólnika, motoryzacyjny serwis ogłoszenio...

Szukam inwestora: Internet

Posiadam serwis ogłoszeniowy tylko dla samochodów osobowych. Strona potrzebuje reklamy by dotrzeć do większej liczby użytkowników i...

śląskie, Gliwice
aktualizacja: 07.05.2018

Spółka poszukuje udziałowców - polska organiczna wyszukiwark...

Szukam inwestora: Internet

Spółka z o.o. - właściciel nowej polskiej platformy handlowej oraz nowej polskiej organicznej wyszukiwarki internetowej i marketingowej,...

100 000 zł śląskie, Katowice
aktualizacja: 29.04.2018

Sprzedam portal lub nawiążę współpracę - musisz to mieć

Szukam inwestora: Internet

Sprzedam portal - atrakcyjną domenę wraz z pomysłem na biznes internetowy lub nawiążę współpracę z wszechstronnym zespołem, który zajmie się jego prowadzeniem i promocją. Więcej...

150 000 zł małopolskie
aktualizacja: 22.05.2018

Inwestor potrzebny projekt aplikacja mob service on demand

Szukam inwestora: Internet

Szukam inwestora z polski lub Europy Projekt jest juz aktywny potrzebny kapital na reklame i wdrozenie w net etc marketing advertisment etc jest to aplikacja...

zagranica
aktualizacja: 21.05.2018

Poszukiwany inwestor - 300-700k w zależnoście od preferowane...

Szukam inwestora: Internet

Poszukujemy inwestora chcącego zainwestować w rozwój firmy zajmującej się importem i sprzedażą polskich mebli w UK oraz Irlandii. Projekt zakłada stworzenie i wdrożenie dodatkowych innowacyjnych...

700 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 21.05.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję