Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Szukam inwestora do drużyny Esportowej

Szukam inwestora: Internet

Opis oferty


Poszukuje inwestora do założonej w 2016 roku organizacji Esportowej PeeKee Faction, która tworzona jest pod patronatem kanału YouTube o nazwie PeeKee, gdzie posiadamy ponad 30-tysięczną publikę.

Czym tak w ogóle są Sporty Elektroniczne? Jest to forma rywalizacji, gdzie to zawodnicy rywalizują w grach komputerowych. Co chodzi o liczby to na świecie jest ok. 335 mln miłośników Esportu, a wartość rynku sportów elektronicznych szacuje się na ok. 465 mln dolarów. W roku 2020, najprawdopodobniej osiągnie ona 1,5 mld dolarów. W Polsce wartość tego rynku wynosi 40 mln złotych i jest ciągle na fali wzrostowej.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zgraną grupą osób, która mocno angażuje się w swoje projekty. Każdy z nas ma zupełnie inne doświadczenie, ale tę grupkę łączy Esport, który został przez nas zgłębiony bardzo dokładnie.

- Kamil - 21 lat, doświadczenie 8 lat w edycji filmów, poprzez współpracę z różnymi firmami ma też doświadczenie menedżerskie.
- Daniel - 18 lat, grafik komputerowy, potrafi i kocha zarządzać grupą ludzi, bardzo obeznany w zakresie E-Sportowym, historia Sportów Elektronicznych to jego pasja. Ma też doświadczenie w prowadzeniu social media.
- Karol - 19 lat, lektor z ponad 3-letnim doświadczeniem, założyciel organizacji oraz wcześniej wspomnianego kanału. Również spore doświadczenie menedżerskie.

Piszę tutaj w sprawie pewnej współpracy. Coraz więcej firm pokroju PC Store, Play, Sprite, Power Game czy też Credit Agricole inwestuje w Polski Esport. Mamy już doświadczenie w tym temacie. Co chodzi o Sporty Elektroniczne to interesujemy się tym tematem od roku 2013, a organizację prowadzimy sukcesywnie od roku 2016. Jesteśmy zaintrygowani do współpracy z doświadczonym inwestorem.

Na czym miałaby ona polegać? Najbardziej chodzi nam tutaj o profesjonalizacje esportu w Polsce. Dlatego też tego typu projekty potrzebowałyby sporego zastrzyku gotówki. Obecnie w Polsce wynagrodzenie dla gracza to mniej więcej 2000 zł. W założeniu, że w drużynie mieści się 5 osób. Wydawalibyśmy około 10 000zł na samo wynagrodzenie. Dodatkowo dochodzi do tego opłacenie wyjazdów na turnieje. W zamian jednak bierzemy, aż 70% prowizji z wygranych pieniędzy, które zawodnicy zwyciężaliby na turniejach. Jest to z pewnością bardzo perspektywiczny i opłacalny biznes, jeżeli ma się dobranych odpowiednich graczy. Oczywiście 50% byłoby oddawane inwestorowi. Bardzo zachęcające jest w tym wszystkim to, że około 12 000 złotych wydane na miesiąc może zwrócić się wraz z jednym turniejem. Już teraz w Polsce za pierwsze miejsce można uzyskać kwotę nawet 54 000zł. Na świecie są zawody z pulą nagród, aż 1 miliona dolarów. Dlatego z pewnością taki biznes będzie dla inwestora opłacalny. Dodatkowo w Polsce jest teraz wiele sponsorów zdolnych do zainwestowania w drużynę w zamian za promocję. My mamy o tyle łatwiej, że taką promocje możemy załatwić poprzez nasz kanał YouTube z 30-tysięczną publicznością. Zarobek w esporcie to też sprzedaż różnego typu gadżetów (kubki, podkładki, koszulki). To dlatego ten biznes jest taki opłacalny.

Co osiągnęliśmy? Jakie są nasze cele? Na przestrzeni lat nasze drużyny pojawiały się na wielu prestiżowych zawodach. Składy PeeKee Faction rywalizowały o kwoty z rzędu 15 000 zł. Był to turnieju o nazwie Esl Major League. Poza tym było jeszcze m.in 2 miejsce na Bewitched Gaming Ostrowiec, gdzie pula wynosiła 2 500zł. Oczywiście było tego o wiele więcej. Dla nas to jednak wciąż za mało. Chcemy osiągnąć Topową pozycję w Polsce. Do tego potrzeba oczywiście gotówki jak i dobrze przemyślanego składu. Mamy kilka dobrych drużyn na oku, które potrzebowałyby organizacji, dlatego też nie mają co Państwo martwić się o wyniki. Przyjdą wraz ze składem oraz odpowiednią ilością gotówki.

Zainteresowanych proszę o kontakt.


Podobne oferty


Szukam inwestora, wspólnika, motoryzacyjny serwis ogłoszenio...

Szukam inwestora: Internet

Posiadam serwis ogłoszeniowy tylko dla samochodów osobowych. Strona potrzebuje reklamy by dotrzeć do większej liczby użytkowników i...

śląskie, Gliwice
aktualizacja: 07.05.2018

Spółka poszukuje udziałowców - polska organiczna wyszukiwark...

Szukam inwestora: Internet

Spółka z o.o. - właściciel nowej polskiej platformy handlowej oraz nowej polskiej organicznej wyszukiwarki internetowej i marketingowej,...

100 000 zł śląskie, Katowice
aktualizacja: 29.04.2018

Nowy portal internetowy - rynek UE

Szukam inwestora: Internet

Kończę budowę dużego portalu internetowego. Wysoka kwota zwrotu z inwestycji oraz wysoki poziom innowacyjności. Całkowita automatyzacja. Szczegóły podczas spotkania face to face. Wartość od 1000...

1 000 000 zł mazowieckie, Warszawa-Żoliborz
aktualizacja: 20.05.2018

Udziały w dochodach uznanej firmy IT w Wielkiej Brytanii

Szukam inwestora: Internet

Dwie uznane firmy z sektora IT działające od wielu lat na rynku brytyjskim podjęły pod koniec roku...

100 000 zł zagranica
aktualizacja: 18.05.2018

Sprzedam portal

Szukam inwestora: Internet

Witam, na sprzedaż portal izloto wraz z domeną oraz blogiem ozlocie i forum. Idealna oferta dla osób chcących rozpocząć handel złotem. Strona izloto jest pozycjonowana...

50 000 zł podlaskie
aktualizacja: 18.05.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję