Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Szukam inwestora do drużyny e-sportowej

Szukam inwestora: Internet

Opis oferty


Poszukuje inwestora do założonej w 2016 roku organizacji Esportowej PeeKee Faction, która tworzona jest pod patronatem kanału YouTube o nazwie PeeKee, gdzie posiadamy ponad 30-tysięczną publikę.

Czym tak w ogóle są Sporty Elektroniczne? Jest to forma rywalizacji, gdzie to zawodnicy rywalizują w grach komputerowych. Co chodzi o liczby to na świecie jest ok. 335 mln miłośników E-Sportu, a wartość rynku sportów elektronicznych szacuje się na ok. 465 mln dolarów. W roku 2020, najprawdopodobniej osiągnie ona 1,5 mld dolarów. W Polsce wartość tego rynku wynosi 40 mln złotych i jest ciągle na fali wzrostowej.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zgraną grupą osób, która mocno angażuje się w swoje projekty. Każdy z nas ma zupełnie inne doświadczenie, ale tę grupkę łączy Esport, który został przez nas zgłębiony bardzo dokładnie.

- Pierwszy z nas - 21 lat, doświadczenie 8 lat w edycji filmów, poprzez współpracę z różnymi firmami ma też doświadczenie menedżerskie.
- Drugi z nas - 18 lat, grafik komputerowy, potrafi i kocha zarządzać grupą ludzi, bardzo obeznany w zakresie E-Sportowym, historia Sportów Elektronicznych to jego pasja. Ma też doświadczenie w prowadzeniu social media.
- Trzeci z nas - 19 lat, lektor z ponad 3-letnim doświadczeniem, założyciel organizacji oraz wcześniej wspomnianego kanału. Również spore doświadczenie menedżerskie.

Piszę tutaj w sprawie pewnej współpracy. Coraz więcej firm pokroju PC Store, Play, Sprite, Power Game czy też Credit Agricole inwestuje w Polski E-Sport. Mamy już doświadczenie w tym temacie. Co chodzi o Sporty Elektroniczne to interesujemy się tym tematem od roku 2013, a organizację prowadzimy sukcesywnie od roku 2016. Jesteśmy zaintrygowani do współpracy z doświadczonym inwestorem.

Na czym miałaby ona polegać? Najbardziej chodzi nam tutaj o profesjonalizacje esportu w Polsce. Dlatego też tego typu projekty potrzebowałyby sporego zastrzyku gotówki. Obecnie w Polsce wynagrodzenie dla gracza to mniej więcej 2000 zł. W założeniu, że w drużynie mieści się 5 osób. Wydawalibyśmy około 10 000zł na samo wynagrodzenie. Dodatkowo dochodzi do tego opłacenie wyjazdów na turnieje. W zamian jednak bierzemy, aż 70% prowizji z wygranych pieniędzy, które zawodnicy zwyciężaliby na turniejach. Jest to z pewnością bardzo perspektywiczny i opłacalny biznes, jeżeli ma się dobranych odpowiednich graczy. Oczywiście wcześniej wspomniane 70% byłoby oddawane inwestorowi. Bardzo zachęcające jest w tym wszystkim to, że około 12 000 złotych wydane na miesiące może zwrócić się wraz z jednym turniejem. Już teraz w Polsce za pierwsze miejsce można uzyskać kwotę nawet 54 000zł. Na świecie są zawody z pulą nagród, aż 1 miliona dolarów. Dlatego z pewnością taki biznes będzie dla inwestora opłacalny. Dodatkowo w Polsce jest teraz wiele sponsorów zdolnych do zainwestowania w drużynę w zamian za promocję. My mamy o tyle łatwiej, że taką promocje możemy załatwić poprzez nasz kanał YouTube z 30-tysięczną publicznością. Zarobek w esporcie to też sprzedaż różnego typu gadżetów (kubki, podkładki, koszulki). To dlatego ten biznes jest taki opłacalny.

Co osiągnęliśmy? Jakie są nasze cele? Nasze zespoły na przestrzeni wielu miesięcy pojawiały się na przeróżnych turniejach. Wygrywali spore sumy pieniężne. Naszym celem jest jednak zatrudnienie drużyny zdolnej do wywalczenia Topowej pozycji w Polsce. Znamy parę takich formacji, które byłyby takim projektem zaciekawione.

Zainteresowanych proszę o kontakt. :)


Podobne oferty


Spółka poszukuje udziałowców - polska organiczna wyszukiwark...

Szukam inwestora: Internet

Spółka z o.o. - właściciel nowej polskiej platformy handlowej oraz nowej polskiej organicznej wyszukiwarki internetowej i marketingowej,...

100 000 zł śląskie, Katowice
aktualizacja: 06.01.2018

Szukam inwestora do projektu - szacowane dochody po 3 latach...

Szukam inwestora: Internet

Jestem informatykiem posiadam gotowy produkt w postaci chmura "cloud" produkt już działa i ma aktywnych użytkowników jeśli chodzi o dochody w ciągu 3 lat dochód...

100 000 zł wielkopolskie, Poznań-Stare Miasto
aktualizacja: 19.02.2018

Szukam inwestora / kreator stron internetowych

Szukam inwestora: Internet

Jestem współwłaścicielem aplikacji kreatora stron. Oprogramowanie umożliwia samodzielne tworzenie stron internetowych, działa od 2011r. Obecnie rozwijana jest nowa, druga wersja kreatora stron responsywnych. W dużej...

małopolskie
aktualizacja: 19.02.2018

Innowacyjna platforma marketingowa

Szukam inwestora: Internet

Oferuję do sprzedaży sprawdzony - innowacyjny serwis łączący w sobie marketing w internecie (poprzez budowanie pozytywnego wizerunku...

90 000 zł małopolskie, Kraków
aktualizacja: 18.02.2018

Kanał na YouTube.

Szukam inwestora: Internet

Witam, Jestem Artur i mam 19 lat. Poszukuję inwestora, który po mógłby mi w wystartowaniu mojego projektu w internecie. Chodzi o kanal na portalu społecznościowym...

20 000 zł wielkopolskie
aktualizacja: 12.02.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję