Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam fabrykę produkcji drewnianych okien drzwi schodów

Sprzedam firmę: Drewno, leśno-drzewna

Opis oferty


Sprzedam firmę produkcji stolarskiej założoną w 1986 roku. Zakład jest w ruchu, zatrudnia pracowników i posiada koszyk zamówień.
Głównym profilem działalności opartej o obróbkę drewna litego jest produkcja stolarki budowlanej, okna, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, ościeżnice regulowane, bramy garażowe, okiennice, schody, parapety, meble ogrodowe.
Prowadzimy sprzedaży bezpośrednią w biurze firmowym i przez stronę internetową, oraz świadczymy serwis techniczny naszych produktów.
Zakład z biegiem lat był rozbudowywany, począwszy od części w której obecnie znajdują się pomieszczenia socjalne i jedna hala produkcji, do budowy w 2005 roku wysokiego magazynu z wydzieloną kotłownią i silosem na odpady.
Obiekt położony na działce o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, zlokalizowany w centrum kraju około 25km od Warszawy Dogodny dojazd autostradę A2
Teren ogrodzony, drogi manewrowe na terenie zakładu utwardzone tłuczniem drogowym oraz na powierzchni 600m2 kostką betonowa 8cm na podwalinie drogowej.
Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 1512,94m2.

Część budynku biurowo socjalna:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z gazobetonu, dwukondygnacyjny ocieplony, pokryty stropodachem ocieplonym, papa termozgrzewalna, powierzchnia 140m2. Stolarka okienna drewniana stolarka drzwiowa drewniana. Na parterze powierzchnie socjalne m.in. stołówka, szatnia, pomieszczenia gospodarcze, część biurowa wystawowa. Na piętrze pomieszczenia biurowe. W pomieszczeniach na podłogach ułożono terakotę, w pomieszczeniach biurowych panele podłogowe. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,9m2.

Część budynku produkcyjna:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, dach dwuspadowy wykonany z dźwigarów stalowych pokryty blachą ocynkowaną z ociepleniem. Powierzchnia produkcyjna 822m2 w tym 200m2 posadzka przemysłowa bezpyłowa, pozostała część posadzka betonowa.
Część budynku magazynowa:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z posadzką przemysłową bezpyłową, pokryty blachą stalową ocynkowaną na dźwigarach stalowych. Łączna powierzchnia magazynu 380m2 w tym 240m2 magazyn wysokiego składowania wys. 5m i 6,75m w szczycie. Dwie bramy przemysłowe 1szt 5m x5m i 1szt 3m x 3m. Na części 140m2 magazyn niski wys. 3,3m z wydzielonym pomieszczeniem kotłowni nad którym znajduje się pomieszczenie wentylatorów i murowany silos na trociny. W części niskiej magazynu znajduje się biuro i wc.

Uzbrojenie techniczne zakładu:
Ogrzewanie całego zakładu z kotła 300KW opalanego trocinami w pełni automatycznie z podajnika lub innym paliwem stałym sypkim np. peletem. Możliwość palenia odpadami drzewnymi przy ręcznym załadunku.
Zakład wyposażony w telewizję przemysłową, 12 kamer ( 5 zewnętrznych i 9 wewnętrznych) wraz z rejestratorem, system alarmowy z monitoringiem, system przeciw pożarowy z czujnikami oraz 4 hydrantami (1 zewnętrzny i 3 wewnętrzne).
Przydzielona moc energetyczna 50KW.
Podłączenie do sieci wodociągowej miejskiej
Szambo własne szczelne 10m3

sprzedam fabrykęprodukcja okienprodukcja drzwisprzedam firmę produkcyjnąbiznes na sprzedaż

Podobne oferty


Tartak, stolarnia, suszarnia, hale produkcyjne, magazyny, do...

Sprzedam firmę: Drewno, leśno-drzewna

Tartak ,stolarnia,suszarnia, w ciągłej produkcji 1 Działka oraz budynki i budowle - - działka o powierzchni 3000...

sprzedam tartaksprzedam biznes drzewny

429 000 zł podlaskie, Łopienie-Szelągi
aktualizacja: 16.10.2018

Sprzedam tartak + stolarnia 2 ha, nawiążę współpracę, Kotlin...

Sprzedam firmę: Drewno, leśno-drzewna

Budynki posadowione na działkach o łącznej pow. 1,9371ha z przeznaczeniem produkcyjno – usługowym. 1. Budynek tartaku – hala o pow 560,61m2, jednokondygnacyjny, trak Bydgoski DT...

1 500 000 zł dolnośląskie, Ścinawka Średnia
aktualizacja: 16.10.2018

Zakład produkcji drzewnej w Łasinie

Sprzedam firmę: Drewno, leśno-drzewna

Zakład Produkcji Drzewnej w Łasinie Powierzchia: 4,27 ha Hala: 641,2 m2 Kompleks budynków produkcyjnych: 4000,93 m2 Magazyn:...

produkcjadrewnosprzedam zakład produkcjiprodukcja drzewna

kujawsko-pomorskie
aktualizacja: 02.10.2018

Sprzedam lub wynajmę tartak

Sprzedam firmę: Drewno, leśno-drzewna

Sprzedam lub wynajmę pracujący zakład produkcji palet. Palety eksportowane są do Holandii, Belgii oraz Niemiec. Udzielę pomocy w nawiązaniu współpracy z pośrednikiem sprzedaży palet na...

zachodniopomorskie
aktualizacja: 14.09.2018

Ukraina firma produkcja wyrobów z drewna, drzwi, okna, meble...

Sprzedam firmę: Drewno, leśno-drzewna

Sprzedam firme na Ukrainie, 20 km od Iwano-Frankivsk. Zakład znajduje sie 240 km od granicy Polski, przejście...

ukrainamagazynoknadrzwimeblepaletysprzedam firmę ukraina

1 200 000 zł zagranica
aktualizacja: 12.09.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję