Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Serwis telemedyczny dla pacjenta

Szukam inwestora: Informatyka

Opis oferty


Jesteśmy producentem oprogramowania dla gabinetów lekarskich, przychodni i niewielkich szpitali. Obecnie prowadzimy prace nad systemem telemedycznym pozwalającym na łatwy kontakt pacjenta i jego rodziny ze Służbą Zdrowia. Poszukujemy partnera, który pomógłby nam rozwinąć i rozpropagować nasz produkt. Forma współpracy do ustalenia.
Składniki projektu:
• Serwer telemedyczny pośredniczący w kontaktach pomiędzy pacjentami a systemami w gabinetach i przychodniach. Serwer jest uruchomiony w chmurze Azure i przetestowany
• Systemy w gabinetach i przychodniach. Do serwera można podłączyć dowolną ilość systemów medycznych. Obecnie z serwerem współpracować może tylko nasze oprogramowanie, w pełni przetestowane. Zakładamy jednak, że w przyszłości dołączą inni. Interfejs z serwerem jest otwarty, napisany w technologii Rest.
• Aplikacja Mobilny Pacjent, obecnie tylko dla Androida. Aplikacja jest darmowa i w pełni przetestowana. Szczegóły dalej.
• Serwis internetowy dla pacjenta z funkcjonalnością odpowiadającą aplikacji mobilnej. Prace jeszcze się nie rozpoczęły. Serwis ma współpracować z serwerem telemedycznym za pomocą tego samego, przetestowanego, interfejsu w technologii Rest co aplikacja mobilna.
• Biblioteka oprogramowania, prawdopodobnie w Php, pozwalająca włączyć funkcjonalność serwisu internetowego do strony przychodni. Dostępne byłyby tylko dane tej konkretnej przychodni. Prace jeszcze się nie rozpoczęły.
Funkcjonalność aplikacji Mobilny Pacjent
• Rejestracja pomiarów domowych pacjenta i jego rodziny – ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, temperatura ciała, masa ciała i wzrost, obserwacje własne. Obecnie trwają prace nad automatycznym odczytem pomiarów z urządzeń – ciśnienie krwi.
• Dostęp pacjenta do danych wszystkich współpracujących przychodni i gabinetów lekarskich, w tym do grafików pracy lekarzy.
• Możliwość zarezerwowania wizyty w określonym dniu i godzinie do wybranego lekarza. W pewnym sensie jest to trochę podobne do Znanego Lekarza.
• Dostęp do historii choroby – wizyty ambulatoryjne, pobyty szpitalne, badania diagnostyczne i laboratoryjne, wystawione recepty.
• Przesłanie pomiarów domowych do systemu lekarza czy przychodni.
• Zamówienie recepty
• Czat tekstowy z lekarzem
• Płatności elektroniczne – za płatne funkcjonalności programu oraz za usługi gabinetu czy przychodni. Pełna integracja z systemami lokalnymi.
Model biznesowy
Podstawowa funkcjonalność programu a w przyszłości serwisu jest darmowa. Za dostęp do swoich danych z historii choroby, możliwość przesłania pomiarów czy zamówienia recepty pacjent płaci abonament miesięczny indywidualny bądź rodzinny. Czat z lekarzem, oprócz abonamentu wymaga dodatkowej opłaty.
Przychodnia czy gabinet lekarski płacą tylko za Sms-y wysłane w związku z obsługą ich pacjentów oraz za każdą rezerwację wizyty. Dodatkowo obciążani są prowizją od przekazanych opłat.
Opłatami pacjenta z tytułu abonamentu oraz za czat dzielimy się w ustalonym procencie z gabinetem czy przychodnią. W każdym momencie gabinet czy przychodnia mają dostęp do danych statystycznych czy rozliczeniowych z własnego systemu.
Dodatkowe informacje
W chwili obecnej trwają prace nad wzorcową umową z gabinetem czy przychodnią oraz regulaminem dla pacjentów. Po ich ukończeniu projekt zostanie uruchomiony dla dużej przychodni oraz przychodni z kliniką.

Podobne oferty


Poszukuję inwestora – innowacyjne oprogramowanie dla niszowe...

Szukam inwestora: Informatyka

Poszukuję inwestora do realizacji projektu IT polegającego na wykonaniu mobilnego, elektronicznego systemu kontroli i przeglądu urządzeń na inny rynek. Projekt zakłada wykonanie oprogramowania dla urządzeń...

700 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 14.09.2018

Producent gier komputerowych on-line poszukuje kapitału na z...

Szukam inwestora: Informatyka

Nasza spółka posiada gotowy produkt przygotowany do ekspansji międzynarodowej, a ponadto mamy umowy z siecią wydawców i afiliatrorów pokrywających ponad 90% Europy i Rosji. Z...

gryinwestor do biznesubiznes z produktemsprzedam dochodowy biznesbiznes online

5 000 000 zł śląskie
aktualizacja: 16.10.2018

Szukam inwestora - aplikacja dla motocyklistów

Szukam inwestora: Informatyka

Poszukujemy inwestora dla projektu aplikacji mobilnej dla motocyklistów rozwiązującej problem komunikacji podczas jazdy. Projekt na wczesnym etapie...

motocykleaplikacjamobilnaturystykakomunikacjanawigacjainwestor do aplikacji

400 000 zł małopolskie, Kraków
aktualizacja: 01.10.2018

Sprzedam udziały w aplikacji mobilnej dla gastronomii

Szukam inwestora: Informatyka

Sprzedam udziały w działającej w systemie Android aplikacji mobilnej do pobrania ze sklepu Google Play - Share...

15 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 28.09.2018

Profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych. Dyski, telef...

Szukam inwestora: Informatyka

Szukam inwestora do współpracy w rozbudowie firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych. Firma posiada dobrą pozycję w branży....

150 000 zł mazowieckie, Warszawa
aktualizacja: 24.09.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję