Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Serwis telemedyczny dla pacjenta

Szukam inwestora: Informatyka

Opis oferty


Jesteśmy producentem oprogramowania dla gabinetów lekarskich, przychodni i niewielkich szpitali. Obecnie prowadzimy prace nad systemem telemedycznym pozwalającym na łatwy kontakt pacjenta i jego rodziny ze Służbą Zdrowia. Poszukujemy partnera, który pomógłby nam rozwinąć i rozpropagować nasz produkt. Forma współpracy do ustalenia.
Składniki projektu:
• Serwer telemedyczny pośredniczący w kontaktach pomiędzy pacjentami a systemami w gabinetach i przychodniach. Serwer jest uruchomiony w chmurze Azure i przetestowany
• Systemy w gabinetach i przychodniach. Do serwera można podłączyć dowolną ilość systemów medycznych. Obecnie z serwerem współpracować może tylko nasze oprogramowanie, w pełni przetestowane. Zakładamy jednak, że w przyszłości dołączą inni. Interfejs z serwerem jest otwarty, napisany w technologii Rest.
• Aplikacja Mobilny Pacjent, obecnie tylko dla Androida. Aplikacja jest darmowa i w pełni przetestowana. Szczegóły dalej.
• Serwis internetowy dla pacjenta z funkcjonalnością odpowiadającą aplikacji mobilnej. Prace jeszcze się nie rozpoczęły. Serwis ma współpracować z serwerem telemedycznym za pomocą tego samego, przetestowanego, interfejsu w technologii Rest co aplikacja mobilna.
• Biblioteka oprogramowania, prawdopodobnie w Php, pozwalająca włączyć funkcjonalność serwisu internetowego do strony przychodni. Dostępne byłyby tylko dane tej konkretnej przychodni. Prace jeszcze się nie rozpoczęły.
Funkcjonalność aplikacji Mobilny Pacjent
• Rejestracja pomiarów domowych pacjenta i jego rodziny – ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, temperatura ciała, masa ciała i wzrost, obserwacje własne. Obecnie trwają prace nad automatycznym odczytem pomiarów z urządzeń – ciśnienie krwi.
• Dostęp pacjenta do danych wszystkich współpracujących przychodni i gabinetów lekarskich, w tym do grafików pracy lekarzy.
• Możliwość zarezerwowania wizyty w określonym dniu i godzinie do wybranego lekarza. W pewnym sensie jest to trochę podobne do Znanego Lekarza.
• Dostęp do historii choroby – wizyty ambulatoryjne, pobyty szpitalne, badania diagnostyczne i laboratoryjne, wystawione recepty.
• Przesłanie pomiarów domowych do systemu lekarza czy przychodni.
• Zamówienie recepty
• Czat tekstowy z lekarzem
• Płatności elektroniczne – za płatne funkcjonalności programu oraz za usługi gabinetu czy przychodni. Pełna integracja z systemami lokalnymi.
Model biznesowy
Podstawowa funkcjonalność programu a w przyszłości serwisu jest darmowa. Za dostęp do swoich danych z historii choroby, możliwość przesłania pomiarów czy zamówienia recepty pacjent płaci abonament miesięczny indywidualny bądź rodzinny. Czat z lekarzem, oprócz abonamentu wymaga dodatkowej opłaty.
Przychodnia czy gabinet lekarski płacą tylko za Sms-y wysłane w związku z obsługą ich pacjentów oraz za każdą rezerwację wizyty. Dodatkowo obciążani są prowizją od przekazanych opłat.
Opłatami pacjenta z tytułu abonamentu oraz za czat dzielimy się w ustalonym procencie z gabinetem czy przychodnią. W każdym momencie gabinet czy przychodnia mają dostęp do danych statystycznych czy rozliczeniowych z własnego systemu.
Dodatkowe informacje
W chwili obecnej trwają prace nad wzorcową umową z gabinetem czy przychodnią oraz regulaminem dla pacjentów. Po ich ukończeniu projekt zostanie uruchomiony dla dużej przychodni oraz przychodni z kliniką.

Podobne oferty


Sprzedam pomysł na aplikacje mobilną

Szukam inwestora: Informatyka

Mam na sprzedaż pomysł na aplikacje mobilną. Aplikacja z dużym potencjałem. Aplikacja służyłaby ludzią na całym świecie w codziennym życiu. Chyba każdy z nas zna...

pomysł na aplikacjępomysł na biznes

125 000 zł zagranica
aktualizacja: 04.01.2019

Poszukuję inwestora – innowacyjne oprogramowanie dla niszowe...

Szukam inwestora: Informatyka

Poszukuję inwestora do realizacji projektu IT polegającego na wykonaniu mobilnego, elektronicznego systemu kontroli i przeglądu urządzeń na inny rynek. Projekt zakłada wykonanie oprogramowania dla urządzeń...

700 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 02.01.2019

Platforma systemów rezerwacyjnych i afiliacji turystycznej

Szukam inwestora: Informatyka

Jesteśmy firmą branży turystycznej, agentem biur podróży. Dysponujemy dwoma, dobrze prosperującymi salonami sprzedaży i profesjonalnym Centrum Sprzedaży. Nasze Biuro Podróży oferuje klientom przejrzystą ofertę turystyczną,...

inwestor do projektuinwestor informatyka

900 000 zł śląskie, Częstochowa
aktualizacja: 17.01.2019

Poskalowanie biznesu - weryfikacja dokumentów tozsamości

Szukam inwestora: Informatyka

Szukamy inwestora, który pozwoli nam wykupic IP produktu, ktory sprzedajemy w PL w branzy Fintech. Produktem jest system weryfikacji dokumentow tozsamosci, wieku online oparty o...

fintechidinwestor do firmyinwestor innowacja

8 000 000 zł dolnośląskie
aktualizacja: 16.01.2019

Zarządzanie grami losowmi

Szukam inwestora: Informatyka

Źródłem zysku jest gra losowa, a konkretnie prowizja z nabytych losów - wyłączona, na dzień dzisiejszy, z ustawy o grach hazardowych. Przeznaczenie kapitału to biuro/powierzchnia...

loteriahazardinformatykainternetpodatki

35 000 zł śląskie, Bielsko-Biała
aktualizacja: 14.01.2019
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata
© 2003-2019 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję