Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam profesjonalną platformę internetową okazja

Sprzedam firmę: Internet

Opis oferty


Sprzedam profesjonalną platformę internetową, stworzoną przez jedna z najlepszych firm w kraju. Wartość strony to 48 500zł.

Kilka słów o projekcie oraz o stronie informacyjnej:
Cały projekt dzieli się na dwie części:
- Strona informacyjna (dostępna dla każdego w internecie - do niej projekty teraz podesłaliśmy)
- oraz Aplikacja webowa (dostępna tylko dla zarejestrowanych, po zalogowaniu, nad tą częścią pracujemy). W tej chwili prezentujemy stronę informacyjną, a aplikacje będziemy prezentować w przyszłym tygodniu :)

Celem informacyjnej strony jest zachęcenie potencjalnych klientów do zarejestrowania się w serwisie oraz wykupienie abonamentu.
Dla osiągnięcia tego celu na stronie informacyjnej umieszczone są odpowiednie informacje, np. opis serwisu, funkcjonalności, przykładowe artykuły, screenshoty aplikacji webowej (na razie wstawiliśmy screeny ze "starej" strony, wymienimy je na nasze nowe) oraz przykładowe liczby (np. ilość zarejestrowanych użytkowników, ilość testów on-line oraz ilość artykułów). Te wszystkie pozycje są po to, by potencjalny klient mógł przeczytać info o serwisie, zapoznać się z funkcjonalnościami oraz zobaczyć wygląd aplikacji. Liczby służą do przekonania klienta (wspólnie pomyślimy jak zebrać jak największą ilość użytkowników na start).


Strona główna:
Logo + menu:
U góry mamy logo po lewej oraz menu po prawej stronie. W menu są tylko najważniejsze pozycje (różnią się te pozycje od poprzednio przesłanej propozycji). Po kliknięciu w logo zostaniemy przekierowani na stronę główną, niezależnie od tego na jakiej stronie jesteśmy. Jeśli chodzi o menu to jest tak: na stronie głównej wszystkie linki (oprócz logowania) nie będą prowadziły na podstron, po kliknięciu w jakikolwiek link strona będzie zjeżdżać do tej sekcji na którą kliknęliśmy. Każda sekcja jest przedstawiona w postaci skrótu do podstrony, i ona posiada link do podstrony, której dotyczy. Cała nawigacja na stronie głównej będzie w stylu one page. Po kliknięciu w “zaloguj się” pojawi się okno pop-up.

Menu na podstronach:
Będzie działało inaczej. Tzn, kiedy jesteśmy na jakiejkolwiek podstronie to po kliknięciu w pierwsze 3 pozycje (o serwisie, funkcjonalności oraz artykuły) zostaniemy przekierowani na podstrony z pełną treścią, w przypadku kliknięcia w cennik czy kontakt nie zostaniemy przekierowani na podstronę, tylko pojawią się pop-upy, które są w preview projektu (rozwiązanie dla wygody użytkownika)

Nagłówek:
Czyli pierwsza sekcja po wejściu na stronę. Tu mamy zdjęcie w tle + opis serwisu w dwóch zdaniach, coś typu “welcome”. Mamy również dwa przyciski, które pozwalają wypróbować serwis lub od razu wykupić abonament.

O serwisie:
Tutaj mamy kilka wstępnych zdań + 3 podstawowe screeny serwisu (w tym momencie są to screeny z obecnej aplikacji, ale jak zrobimy nową to wstawimy nowe screeny). Tutaj możemy umieścić np. dashboard, testy lub inną dobrze prezentującą się graficznie podstronę systemu. Po kliknięciu w przycisk “dowiedz się więcej” zostaniemy przekierowani do podstrony “o serwisie”, gdzie zobaczymy pełny opis i więcej informacji.


Podobne oferty


Sprzedam sklep internetowy z perfumami

Sprzedam firmę: Internet

Sprzedam rozpoznawalny sklep internetowy z perfumami działający na rynku od początku 2011 roku. Sklep posiada dużą bazę produktową (około 4000 produktów), wzbogaconą o unikalne opisy,...

70 000 zł pomorskie
aktualizacja: 03.10.2017

Sprzedam serwis internetowy (istniejący od 2001 roku)

Sprzedam firmę: Internet

Na sprzedaż mam serwis internetowy www Strefa9 pl, który nieprzerwanie funkcjonuje od 2001 roku. Sprzedaję, ponieważ nie mam czasu się nim dalej zajmować, a mimo...

25 000 zł łódzkie
aktualizacja: 19.11.2017

Sklep internetowy dropshipping

Sprzedam firmę: Internet

Zajmuje się przygotowywaniem gotowych do startu biznesów. Twoją pracą jest marketing i odpowiednie poprowadzenie tego dalej. Sklep...

2 499 zł małopolskie
aktualizacja: 18.11.2017

Sprzedam serwis internetowy do nauki języków obcych

Sprzedam firmę: Internet

Sprzedam portal internetowy, który umożliwia organizowanie spotkań w trybie audio-video pomiędzy uczniami i nauczycielami języków obcych. Serwis znajduje się pod adresem lingspot (kropka) tv. Oferujemy:...

50 000 zł małopolskie
aktualizacja: 17.11.2017

Sprzedam markę hostingową

Sprzedam firmę: Internet

Sprzedam markę hostingową. Firma posiada 518 aktywnych kont, 148 domen i bazę 1732 abonentów csa, którzy na przestrzeni lat kupili u nas domeny. Panel do...

małopolskie
aktualizacja: 16.11.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2017 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję