Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sklep internetowy - handel hurtowy

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Opis oferty


Sprzedam sklep internetowy, działający od kilku lat. Sklep osiąga obroty między 500 tys a 750 tys/rocznie. Obroty można z powodzeniem zwiększyć. Warunkiem jest poświęcenie mu więcej czasu. Handel jak i cała działalność opiera się na obrocie towarami używanych co czyni go dużo bardziej opłacalnym niż nowymi, na których marże są dużo niższe.
Marże potrafią osiągać poziom 30-35%. Także Ci Państwo, którzy mają styczność z e-handlem na pewno przyznają, że są rewelacyjne.
Cała działalność jest poukładana od A-Z. Nie wliczając kwoty zakupu nie wymaga absolutnie wkładu finansowego oprócz środków obrotowych na zakup towarów, materiałów opakowaniowych, taśm klejących czy kartonów. W chwili obecnej działalność prowadzę w garażu na 25m2.
Koszty miesięczne to w całości ok 200 zł. Jedna osoba bez problemu sobie z tym poradzi. Aczkolwiek wymagany jest czas, nie obsłużymy tej działalności w 1h dziennie. Około 60-70% obrotu to sprzedaż hurtowa, co jest korzystne z wielu względów. Reszta to handel na allegro.
Dla poważnie zainteresowanych osób udzielę więcej informacji mailowo.

P.S. Biznes jest realny i dochodowy, bez problemu możemy osiągnąć dochody między 10-15 tys zł. Pewnie i więcej przy zamawianiu większej ilości towarów. Poszukaniu nowych odbiorców. Także proszę nie pisać z propozycjami typu 50 tys zł. Ponieważ za taką kwotę go nie sprzedam.


Podobne oferty


Dystrybucja jaj konsumpcyjnych

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Sprzedam hurtownię spożywczą ze specjalizacją w dystrybucji jaj konsumpcyjnych. Od roku 1993 do tej pory prowadzona jest działalność gospodarcza na pełnych Księgach Handlowych. Obrót netto...

aktualizacja: 16.10.2017

Sprzedam firmę handlową (Śląskie)

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Firma zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym artykułami biurowymi. Zatrudnia 7 osób. Posiada 3 samochody dostawcze, stałych klientów. Miesięczny obrót ponad 100 tys.

śląskie
aktualizacja: 13.10.2017

Sprzedam udziały w firmie 51%

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Sprzedam pakiet kontrolny udziałów w sp. z o.o. min 51 % lub więcej. Spółka jest właścicielem: - działki o powierzchni ponad 1ha w centrum Suwałk...

1 600 000 zł podlaskie, Suwałki
aktualizacja: 17.11.2017

Sprzedam skład mat. budow. + wyposażenie

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Plac płaski 7847m2+sklep+magazyny -1016m2+samochody ciężarowe+wózki widłowe+zbiornik paliwa+towary .Obiekt znajduje się w centrum domków jednorodzinnych,Istnieje możliwość współpracy,wynajmu,sprzedaży

świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
aktualizacja: 16.11.2017

Sprzedam 2 sklepy motoryzacyjne + sklep internetowy 7 lat na...

Sprzedam firmę: Handel hurtowy i detaliczny

Sprzedam dwa sklepy motoryzacyjne w okolicach Lublina + sklep internetowy. Lokale po 70-80m2. Sklepy w pełni zatowarowane...

lubelskie
aktualizacja: 14.11.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2017 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję