Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Sprzedam dochodową spółkę

Sprzedam firmę: Internet

Opis oferty


Sprzedam 100% udziałów w dochodowej spółce z o.o. prowadzącej trzy projekty internetowe - sprzedaż usług i towarów przez internet.

Spółka działa od 3 lat i rozwija się skokowo. Obroty za 2015 rok około 80 tys. zł, za 2016 rok - blisko 150 tys. (obroty byłyby wyższe, ale nie chciałem aby spółka wchodziła w vat). Za ubiegłe lata strata księgowa spowodowana wysokością amortyzacji. Brak zaległości wobec jakichkolwiek osób, instytucji i partnerów.

Spółka amortyzuje wartości niematerialne i prawne na jeszcze około 30 tys. zł, posiada stany magazynowe o wartości około 35 tys. zł oraz majątek w postaci wyposażenia biura, komputerów, drukarek itp.

Ze względu na specyfikę prowadzonej działalności oraz organizację, spółka bez problemu może być prowadzona z dowolnego miejsca w Polsce. Zmiana miejsca prowadzonej działalności wymaga jednak przepisania umów z partnerami.

Co sprzedaję:
1. Spółkę z o.o. działającą na rynku od 3 lat.
2. Prawa do 2 rozwijających się sklepów internetowych sprzedających towary i usługi oraz portal informacyjny z dużymi możliwościami (portal nie jest komercyjny, ale można go przystosować).
- jeden serwis w okresie wdrażania nowych rozwiązań systemowych i przystosowania do nowych wymagań technologicznych. Obecnie trwają testy techniczne przed wdrożeniem.
3. Know-how prowadzenia działalności (sposoby marketingu, optymalizacji prowadzenia działalności, optymalizacji podatkowej, kwestie rozwoju firmy itp.).
4. Magazyn towaru o wartości około 35 tys. (towar rotuje, zatem w chwili sprzedaży stan może być mniejszy).
5. Wyposażenie biura: meble, komputer, drukarki, skaner, niszczarka, tablice itp.

W ramach sprzedaży oferuję okres wdrożenia i przeszkolenia w prowadzeniu działalności oraz chętnie udzielę wsparcia w pierwszym okresie prowadzenia spółki.

Zainteresowanym chętnie udzielę szczegółowych informacji na spotkaniu osobistym na terenie Warszawy.

Oczekiwana cena to 100 tys. zł brutto. Wycena została określona na podstawie wartości realizowanych projektów, stanu magazynu oraz rentowności. Możliwość negocjacji ceny z osobami poważnie zainteresowanymi.

Powodem sprzedaży jest zmiana w życiu osobistym (założenie rodziny), co powoduje że muszę wygenerować więcej czasu wolnego dla najbliższych. Obecnie realizuję kilka projektów i na jednym z nich chciałbym się skupić i go dofinansować.


Podobne oferty


Rewelacyjny portal - ogromny potencjał

Sprzedam firmę: Internet

Sprzedam wysokiej jakości portal o tematyce e-biznes, zarabianie przez internet, programy partnerskie, sieci afiliacyjne, sposoby zarabiania w internecie. Ogromny potencjał - możliwość generowania dochodu z...

9 500 zł kujawsko-pomorskie
aktualizacja: 12.06.2017

Sprzedam portal internetowy - architektura

Sprzedam firmę: Internet

Portal informacyjny dotyczący sektora architektury, design’u oraz budownictwa i od 2002 roku jest jednym z liderów na rynku dedykowanym. W sprzedazy oferujemy calosc - domeny,...

36 900 zł małopolskie
aktualizacja: 02.06.2017

Innowacyjny sklep internetowy

Sprzedam firmę: Internet

Do sprzedania od grudnia 2017 r. innowacyjny sklep internetowy z koncepcją marketingową sprzedaży produktów dla mózgu z...

40 000 zł zachodniopomorskie, Szczecin
aktualizacja: 25.06.2017

Sprzedam ogólnopolski portal informacyjny

Sprzedam firmę: Internet

Sprzedam prawa do unikalnej i rozpoznawalnej domeny wraz z dynamicznie rozwijającym się ogólnopolskim portalem informacyjnym. Portal ma...

mazowieckie
aktualizacja: 24.06.2017

Sprzedam firmę, sklep internetowy z towarem, automatami vend...

Sprzedam firmę: Internet

Na sprzedaż mamy markę So Sweet : sklep internetowy (na tym portalu niestety nie wolno podawać adresów...

35 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 23.06.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2017 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję