Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Profesjonalny i rozwinięty portal mieszkaniowy szuka inwestora

Szukam inwestora: Internet

Opis oferty


Poszukuję inwestora do portalu mieszkaniowego o nazwie Flateo. Portal został założony w 2015 roku i od tego czasu jest regularnie prowadzony i doinwestowany.

W portal zostało zainwestowane blisko 40 tysięcy złotych ze środków własnych.
Na tą kwotę składały się głównie wydatki na pozycjonowanie, oraz na skrypt nowej wersji portalu której wykonanie kosztowało 12 000zł netto.
Wspomniana nowa wersja zawiera mnóstwo nowych funkcjonalności, a przy tym wygląda elegancko i profesjonalnie, jak przystało na prawdziwy portal mieszkaniowy typu Otodom, Morizon, RynekPierwotny itd.

Model Biznesowy Projektu:
-Współpraca z deweloperami przy promocji swoich mieszkań
-Opłaty abonamentowe
-Sprzedaż bannerów reklamowych
-Płatne artykuły na blogu
-Współpraca z firmami meblowymi
-agencjami nieruchomości
-instytucjami finansowymi
Zalety inwestycji w portal:
Popyt na mieszkania wciąż rośnie. Coraz więcej inwestorów poszukuje mieszkań jako inwestycje - szczególnie w centrach dużych miast. Portal w założeniu łączy klientów z deweloperami oferując tym pierwszym możliwość znalezienia solidnego i sprawdzonego sprzedawcy mieszkania, tym drugim zaś pomaga dotrzeć do nowych grup klientów.
W związku z rosnącym popytem na mieszkania rośnie też zapotrzebowanie na dobrze wykonane i zaufane portale mieszkaniowe. Portal w ciągu 2 lat istnienia zdobył wśród zarówno jego użytkowników jak i deweloperów mieszkaniowych opinie portalu prężnie się rozwijającego i godnego zaufania.
Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestycja w Portal przy odpowiednim prowadzeniu go może przynieść wielkie zyski finansowe, a także możliwość odsprzedaży go w przyszłości za wielokrotnie wyższą cenę.

Cechy wymagane u inwestora
- Doświadczenie przy tworzeniu biznesu online
- Znajomość tematyki marketingu internetowego
- Znajomość bądź przynajmniej wiedza o rynku mieszkaniowym w Polsce

Kim Jestem ?
Mam 25 lat i posiadam 8 letnie doświadczenie w zakresie biznesu internetowego. Od 2010 roku prowadziłem wiele różnych projektów, zarówno na rynkach polskich jak i zagranicznym, gdzie też odnosiłem największe sukcesy. Jestem osobą niepełnosprawną, co sprawia że pracuję wyłącznie z domu, jednak do tej pory nie przeszkadzało mi to w sprawnym zarządzaniu wieloma firmami. Posiadam wiedzę z zakresu pozycjonowania, oraz marketingu internetowego. Zajmuję się też copywritingiem. Tworzę opisy deweloperów oraz ich inwestycji na portalu a większość treści Flateo jest mojego autorstwa. Jestem sprawnym organizatorem, lubię i potrafię zarządzać grupą ludzi.

Portal prowadzę wraz z moim wspólnikiem który mieszka w Częstochowie. Jest młody, bardzo ambitny i niezwykle pracowity. W odróżnieniu ode mnie jest bardzo mobilny i potrafi w szybkim tempie organizować różne kwestie związane z portalem i rozwiązywać problemy. Posiada wiedzę z zakresu mieszkalnictwa. Pisze ciekawe i fachowe artykuły do portalu Flateo. Zajmuje się też consultingiem. Prawdziwy człowiek-orkiestra.

Jedyne czego obaj nie potrafimy to sprzedaż, dlatego w pierwszej kolejności uzyskane środki zamierzamy przeznaczyć na fachowego sprzedawcę. Najlepiej żeby był on z Warszawy, ponieważ tam widzimy największy potencjał pozyskiwania klientów. Sprzedawca musi także mieć wiedzę i doświadczenie z zakresu rynku pierwotnego a najlepiej by już wcześniej miał kontakt z deweloperami, lub pracował w podobnym do naszego projekcie. Równolegle chcemy przeznaczyć fundusze na pozycjonowanie Portalu (jesteśmy już dogadani z prestiżową agencją) oraz nowe rozwiązania IT które pomogą uczynić nasz portal jeszcze bardziej przyjaznym zarówno dla użytkownika, jak i klienta biznesowego.

W celu omówienia szczegółów mogę przeprowadzić rozmowę np. na Skype, a mój wspólnik może spotkać się także osobiście w okolicach Częstochowy lub właściwie w całej Polsce południowej.

Jestem również otwarty na możliwość wynajmu/dzierżawy portalu, lub nawet sprzedaży całości.
Zapraszam prawdziwych Aniołów Biznesu do kontaktu :)


Podobne oferty


Inwestor do rozwoju firmy

Szukam inwestora: Internet

Portal główny z rynku detalicznego - serwis z dużym potencjałem rozwoju - skierowany do odbiorców indywidualnych – konsumentów / sklepów internetowych / sklepów tradycyjnych /...

100 000 zł mazowieckie
aktualizacja: 05.01.2018

Szukam inwestora do drużyny e-sportowej

Szukam inwestora: Internet

Poszukuje inwestora do założonej w 2016 roku organizacji E-Sportowej PeeKee Faction, która tworzona jest pod patronatem kanału YouTube o nazwie PeeKee, gdzie posiadamy ponad 30-tysięczną...

10 000 zł śląskie, Zabrze
aktualizacja: 19.01.2018

Inwestor do portalu ogłoszeniowego

Szukam inwestora: Internet

Poszukuję inwestora do rozwoju działajacego portalu ogłoszeniowego. To polski portal z darmowymi ogłoszeniami. Jego dużą zaletą jest prosta obsługa, umożliwiająca szybkie i wygodne zamieszczanie ogłoszeń,...

mazowieckie
aktualizacja: 17.01.2018

Portal dla poszukujących trenera

Szukam inwestora: Internet

Chcemy rozwijać nowe funkcjonalności serwisu i wprowadzić przemyślane już modele biznesowe w skali lokalnej i globalnej. Strona...

mazowieckie
aktualizacja: 16.01.2018

Portal ogłoszeniowo- informacyjny + aplikacja mobilna

Szukam inwestora: Internet

Od roku pracuje na nowym projektem portalu ogłoszeniowego +aplikacja mobilna. Portal łączy w sobie funkcjonalność Olx ,...

500 000 zł łódzkie
aktualizacja: 15.01.2018
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2018 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję