Typ transakcji
Grupa portali: Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com Szukam-Inwestora.com
Szukam-Inwestora.com Szukam-Inwestora.com

Działki pod budownictwo jednorodzinne Cieplewo

Szukam inwestora: Budownictwo

Opis oferty


Miejscowość Cieplewo położona jest 10 km od centrum Gdańsk 0,5 km za Pruszczem Gdańskim z idealnym połączeniem z Obwodnicą Trójmiasta a tym samy całą aglomeracją Trójmiasta.

Ogólne informacje na temat działki i otoczenia 5 działek po 1020m2 z aktualnym planem zagospodarowania pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Cieplewo przy ul. Przemysłowej gmina Pruszcz Gdański woj. Pomorskie. Powierzchnia ogólna działek 0,6120 Ha, każda działka w kształcie prostokąta , płaska , nieogrodzona, droga dojazdowa asfaltowa.

Plan zagospodarowania:

Par. 63 PL. Zag.
1/ Ustala się funkcję podstawową – zabudowa mieszana miejscowości rolniczych, dla terenów oznaczonych symbolem MR.

2. Zabudowa jak w ust. 1 dotyczy zagród, budynków jednorodzinnych, obiektów usługowych i turystycznych oraz usług produkcyjnych i małych składów.

Par 64 Pl. Zag.
1/ Ustala się funkcję podstawową – zabudowa jednorodzinna, dla terenów oznaczonych Symbolem JM.

2. Ustala się minimalną wielkość działek dla nowej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej – 1000 m, bliźniaczej – 500 m i szeregowej – 300 m, z tolerancją 10% na każdy budynek Mieszkalny. W strefie bezpośrednio przyległej do Osiedla Cztery Pory Roku w Gdańsku. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą na działkach minimum 300 m i szeregową – minimum 200 m na każdy segment.

3. Zabudowa inna od wolnostojącej jak w ust. 2 może być realizowana, jako uzupełnienie istniejącej zabudowy bliźniaczej i szeregowej lub na terenach projektowanych nowych Zespołów zabudowy jednorodzinnej w oparciu o koncepcję urbanistyczną lub koncepcję Zagospodarowania nieruchomości.

4. Ustala się, że wielkość terenów biologicznie czynnych nie może być mniejsza jak 50% powierzchni działki zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej, 40% bliźniaczej i 30% Szeregowej.

Informacje dodatkowe:
Bardzo dobry dojazd do działki od ulicy Przemysłowej, blisko do centrum miejscowości jak również do arterii komunikacyjnych trasy S7 i A1. Spokojna okolica i łatwy dostęp do Pruszcza Gdańskiego jak i samego Gdańska czynią nieruchomość bardzo atrakcyjną na lokalnym rynku nieruchomości.
Działki w chwili obecnej tj. Grudzień 2016 posiadają uzbrojeni w prąd , w trakcie realizacji woda i gaz, jest projekt i pozwolenie na budowę sieci wodnej, sieć gazowa ( wykonawca Polska Spółka Gazownictwa). Termin zakończenia prac przewidywany jest na 1 kwartał 2017 roku. Dojazd od działek przez nowo wybudowany mostek od ul. Przemysłowej.

Uwaga - Pierwsze osoby, które zakupią działkę w obecnym stanie , uzyskają rabat do 8% od pierwotnej ceny działki.

Wszelkich informacji na temat gruntu udziela Pan Henryk Wojsławski pełnomocnik sprzedających.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y tą nieruchomością wypełnij formularz w panelu poniżej. Pełnomocnik skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia terminu spotkania. Możesz też umówić się na spotkanie dzwoniąc do pełnomocnika lub na numer firmy Agora Nieruchomości.


Podobne oferty


Szukam inwestora, projekt budowlany

Szukam inwestora: Budownictwo

Posiadam 11 działek budowlanych od 1360 m2 i większe, ok 8 km od Słupska. Nieruchomość leży w...

pomorskie, Ustka
aktualizacja: 16.10.2017

Budownictwo wielorodzinne

Szukam inwestora: Budownictwo

Poszukuje inwestora/inwestorów bądź sprzedamy udziały w przedsięwzięciu polegającym na budowie budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym o centrum handlowego. Dysponujemy działką oraz wstępną wizualizacją budynku. Szczegóły...

6 000 000 zł pomorskie, Malbork
aktualizacja: 22.08.2017

Sprzedam działkę

Szukam inwestora: Budownictwo

Sprzedam Inwestorowi dzialke pod zabudowe. ze wzgledu na powierzchnie 0.8842m" oraz polozenie dzialki przy Drodze Krajowej 91 ( 8km od Autostrady A1 ) jest mozliwa...

śląskie, Chorzenice
aktualizacja: 20.10.2017

Szukam normalnego wspólnika/inwestora/

Szukam inwestora: Budownictwo

Firmy budowlanej z prawdziwego zdarzenia do budowy domów , obiektów mieszkalnych wielorodzinnych,osiedli (murowanych pod klucz od A do Z) na terytorium Niemiec dla klientów prywatnych...

500 000 zł zagranica
aktualizacja: 19.10.2017

Poszukiwany partner/-ka biznesowy/-a do realizacji budowy do...

Szukam inwestora: Budownictwo

Poszukiwany partner/-ka biznesowy/-a do realizacji budowy domu z 2-ma apartamentami. Wdowa w srednim wieku o stalych dochodach i zabezpieczeniu finansowym (staly dosmiertny dochod) szuka partnera/partnerki...

150 000 zł śląskie
aktualizacja: 19.10.2017
Grupa portali: Szukam-Inwestora.com Szukam-Nieruchomosci.com Invest-Poland.com
Partnerzy eFaktor StockWatch Business Angels Club doinvest partners Fordata Prześwietl
© 2003-2017 doinvest partners
Strona korzysta z plików cookies. Więcej na temat plików cookies znajdziesz w regulaminie.    Akceptuję